Sayfa 325/887 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 7095 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bazı eski çok eski ihlaslardan canı yanmış borsacılar ve yorumcular farkında olmadan ve kesinlikle istemeden ihlas speklerine hizmet etmiş oldular hisseyi kötüleyerek, ky korkutarak. Buraya kadar çok iyi toplandı mal. Daha birkaç hafta öncesinde 1,02 - 1,13 arasında debeleniyordu. Sonra bir anda 1,33 te bulduk kendimizi. Ve iyi bir silkeleme yaptılar burada da. Ve ben gerçek yükselişin yeni yeni başlayacağını döke döke gideceğini düşünenlerdenim.
    Evet. Bankalar da ucuz kaldı gerçekten. Gider mi gitmez mi bilmem ama Albarakanın grafiği dikkat çekici Oxijen. Çanak ve kulp tamamlanmış. Yükselişe hazır gibi duruyor.

2. Evet çok haklısın TTolga kardeş ama ne yaparsın ateş düştüğü yari yakıyor 1.21 yaptı satayım dedim çünkü bir bankanın hisse fiyatı bahsettiğim rakamın aşağısındaydı ancak maliyetim çok yukarlarda olduğundan hem kıyamadığımdan (uzun yıllar buradayım bekliyorum) satamadım dolaysıylada banka hissesi gözümün içine al beni der gibi baka baka uçup gitti her tavan yaptığında üzüldüm elbet ama ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca demiş sevdalının biri benimkiside o misal evet bilmedenmi yoksa mal canın yongasıdır (İhlas şirketlerine ortağız ya sevsinler ortaklığımızı) derler ya hani canımızın yandığındanmı bilinmez ama spek efendiye güzellik yaptığımız kesin çok haklısınız..%

3.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Bazı eski çok eski ihlaslardan canı yanmış borsacılar ve yorumcular farkında olmadan ve kesinlikle istemeden ihlas speklerine hizmet etmiş oldular hisseyi kötüleyerek, ky korkutarak. Buraya kadar çok iyi toplandı mal. Daha birkaç hafta öncesinde 1,02 - 1,13 arasında debeleniyordu. Sonra bir anda 1,33 te bulduk kendimizi. Ve iyi bir silkeleme yaptılar burada da. Ve ben gerçek yükselişin yeni yeni başlayacağını döke döke gideceğini düşünenlerdenim.
    Evet. Bankalar da ucuz kaldı gerçekten. Gider mi gitmez mi bilmem ama Albarakanın grafiği dikkat çekici Oxijen. Çanak ve kulp tamamlanmış. Yükselişe hazır gibi duruyor.
    Albaraka yıllardır 1ile2 arasında dolanıp duruyor Ttolga. 2 tl yi kırarsa belki birşeyler olur ama şu ortamda bu pek mümkün görünmüyor. Ayrıca ben çanak çömleğe falan da pek inanmıyorum. Ben halktan başka banka kargadan başka kuş tanımam.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Benden bu kadar. Allah bereket versin. Miçotakise teşekkürler. Şu ortamda %100e yakın kar benim için tatminkar. Kalan arkadaşlara da bol kazançlar dilerim. Ama takip etmeye de devam edeceğim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kar cebe yakışır demiş büyüklerimiz. Hayırlı olsun.

5. Holding hisse birim fiyatına bak 20 cent etmiyor.

6. 15 cent bu tatli sohbetlerin yerini gerginlige
    daha sonra sovmelere birakacak

7. Arsız çomar...

8. Bir ihlas klasiği izliyorsunuz. borsa %3 düşer ihlaslar taban yapar.
    kimse bundan sonra ümitlenmez umarım. buralardan alanlara diyecek söz yok.
    al-sat-tut tavsiyesi değil tamamen şahsi kanaatlerimdir.

Sayfa 325/887 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •