Sayfa 335/888 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Milletin sirtindan gecinen asalak grubu bunlar
    emlakcilar komisyoncular borsacilar ekonomi teroristleri para kazanma motivasyonu ile inancin varligini tehdit ediyorlar
    belki biz goremeyiz ama
    daha saglikli bir hukuk sisteminde teknoloji sayesinde yok olacaklardir
    ekonominin dusmani bu grup hic bir sey uretmeden pastadan en cok payi alan sahtekarlar

2. Er ya da geç gerçekler su üstüne çıkacaktır.
    https://www.youtube.com/watch?v=bpJsOfJm2YU

3. teknik analizciler borsanin astrologlari borsada tek bir gerçek vardir komisyoncularin kazancı gerisi
    yalan dolan

4. ttolga,haftaya pazartesi varmı öngörünüz baskılar devam edermi ihlas holding hissesindeyoksa endeksin olumlu hareket etmesi durumunda başını kaldırırmı yukarılara doğru..Endeks eskiye göre 120 bin oldu ama ihlas hold. daha dün endeks bu fiyatlardayken 1.30-1.33 tl aralığında seyrediyordu ancak bu gün 1.12-1.13 tl fiyatlarda neyin bekleyişi içindeki endeksin düşüşüne ayak uydurup çıkışına olumlu tepki vermiyor mevcut fiyatlarda baskılanıyor..İhlas topiğindeki arkadaşlar bu konuda varmı bir düşünceniz .. Rica..Tşkkrler..

5.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    ttolga,haftaya pazartesi varmı öngörünüz baskılar devam edermi ihlas holding hissesindeyoksa endeksin olumlu hareket etmesi durumunda başını kaldırırmı yukarılara doğru..Endeks eskiye göre 120 bin oldu ama ihlas hold. daha dün endeks bu fiyatlardayken 1.30-1.33 tl aralığında seyrediyordu ancak bu gün 1.12-1.13 tl fiyatlarda neyin bekleyişi içindeki endeksin düşüşüne ayak uydurup çıkışına olumlu tepki vermiyor mevcut fiyatlarda baskılanıyor..İhlas topiğindeki arkadaşlar bu konuda varmı bir düşünceniz .. Rica..Tşkkrler..
    Evet. Endeks güzel tepki verdi ama hisse vermedi. Bu hareketi yapacağını tahmin ediyordum hisse 1.32 lerdeyken. Ama kendimi inandıramadım. 1.20 lerden aşağı inmez. Çok fazla mesafe var dedim. Ama maalesef geldi düşündüğüm yere. 10 yıllık çanağı tamamlıyorlar gibi.
    Önümüzdeki bir kaç gün hafif satıcılı yatay seyir, önümüzdeki birkaç ay hızlı yükseliş bekliyorum. Tabi bu tahmin. Koronanın hızı endişelendiriyor. Düşüşler alım fırsatı olur gibi. Ne olacağını zaman gösterecek. Bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Evet. Endeks güzel tepki verdi ama hisse vermedi. Bu hareketi yapacağını tahmin ediyordum hisse 1.32 lerdeyken. Ama kendimi inandıramadım. 1.20 lerden aşağı inmez. Çok fazla mesafe var dedim. Ama maalesef geldi düşündüğüm yere. 10 yıllık çanağı tamamlıyorlar gibi.
    Önümüzdeki bir kaç gün hafif satıcılı yatay seyir, önümüzdeki birkaç ay hızlı yükseliş bekliyorum. Tabi bu tahmin. Koronanın hızı endişelendiriyor. Düşüşler alım fırsatı olur gibi. Ne olacağını zaman gösterecek. Bol kazançlar.
    Korona konusunda aşı ile ilgili bir haber gelirse genel anlamda piyasayı etkileyebilir olumlu yönde ama ABD Başkanı Biden olumsuz etkiler mi nasıl açıklama yapar onu merak ediyorum.

Piyasayı bozacak ve iki ülke arasını gerecek açıklamaları olmazsa inşallah bizim içinde olumlu şeyler olur diye ummaktayım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. Mücahit Ören efendi her fırsatı kendi menfaatleri için kullanıyor borsa yedi bin puan yükseldi holding hissesinde tık yok kazara aşağı dönüşlerde diğer borsa hisselerinin önünde görürsün İhlas holding'i nasıl bir insan olduğunu asla anlayamadım ama anladığım bir gerçek var Hırsız ve dolandırıcının önde gideni olduğudur..Allah ıslah eylesin..

8. Siren'm,nerelerdesin? Çık şu çalılıkların arkasından iki hayırlı yorum yap değerli yorumlarını özledik..

Sayfa 335/888 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •