Sayfa 338/889 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. ayik kafa ile yatirim yapilacak kagit degil

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun o sıkıntıyı yaşadım. İnşallah çabukça atlatırsın. özelden yazıyorum yaşadıklarımı ona göre doktorunla konuşup yapılacakları yaparsın.
    Teşekkürler başkent. Okudum mesajını. Aynısını geçenlerde bir arkadaş da anlatmıştı. İyi ki dinlemişim o an onu. Ona da doktorları küçük aspirin kullan demişlerdi. Üç gün birer tane kullandım ben de. İyi geldi. İlgin için teşekkür ederim. Allah gönlüne göre versin

3. Adamdaki anlayışa bak,böyle bir zor dönemde (ölümcül koranalı günler) insan sağlığını özellikle yakından ilgilendiren bir durumda arkadaşımıza özelinden bildiriyor tedavi için neler gerektiğine dair..Sağolsun Ttolga Coraspin'den bahsediyor aslında hepimizin bildiği yerine görede kullandığı bir ilaç malüm kanı sulandırıyor ancak o bilgiyi burada paylaşmak başkalarınada faydalı olmak yerine saklayan,gizleyen anlayışa ,kör düşünceye yuh olsun diyorum..

4.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    iblis yine yaptı yapacağını endeks yükselmeye devam ediyor holding hissesinin yükselme beklentisini yüklü zarar açıklayarak frenlemiş oldu ag bacaksız harami CO..Bu güne dek ihlaszedelere olan borçlarını bahane ederek sürekli zarar açıklıyor kimsede merak edip sormuyorki borçlarını hakikaten ödüyormusun hala bitmedimi son olarak durum nedir diyebunu spk araştırıp en ince ayrıntısına kadar sormalıdır hatta alacaklıları bulup onlara ihlas holding yönetimi tarafından para ödenip ödenmediği müfettişler tarafından sorulmalıdır..İblisin yaptığı yanına kar kalmamalıdır..Yeşil holding 46 tl ihlas holding 1.tl adama gülerler burada bir hırsızlık,dolandırıcılık,usulsüzlük,kanunsuzluk,hi le,şaibe olduğu aşikar oğlu aşikar açık ve nettir ki bunu vatandaş görüyorda spk'lı yetkililer neden göremiyor..Allah zalimlerin birliğinden doğan şerlerinden bizleri koruyup kollasın amin..MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü SAYGI, VE MİNNETLE ANIYORUZ..CÜMLE ŞEHİTLERİMİZLE BİRLİKTE ONUNDA RUHU ŞAD MEKANLARI CENNET OLSUN..AMİN.
    Hiç unutmam yıl 2017ydi. Grafiği hoşuma gitti. İşlem hacminde daralma gördüm. Araştırmadan etmeden 59 kuruştan martı almıştım. Sonra bir de baktım ki zarar o biçim. Ederi kadar da borcu var. Ertesi günlerde 61 kuruştan satıp kaçmıştım. Sattığımın ertesi gününde bir başladı harekete. 1.20 ye kadar... O günden sonra hisselerin zarar edip etmediklerine hiç bakmadım.

5. Doğrudur ancak o bahsettiğin kişilere ve niyetlere göre değişebiliyor..Endeks eskiye göre on dört bin puan yukarı gitti bu iblis 1.33 tl'den satıp 1.01 tl'ye kadar düşürdü hisseyi endeks 1.100+- civarındaydı şimdi endeks 1.2460 0ldu ihla holding 1.16 tl bu durumda iblis efendinin iyi niyetli olduğunu düşünemeyiz bilakis kötü niyetli olduğu açık ve nettir..Tekrar geçmiş olsun..Acil şifalar dilerim..

6. Eskinden buralar ne şen şakraktı, bilgi paylaşımları falan yapılırdı, efendime söyliyim bilancolar, yok madenlerler falan, teknik çizen ustalar bile vardı, özledik o günleri...

kabile sende yazmaz oldun, buralar 0,30 larda hisse çıkmadan çıkanlara mı kalsın

bu arada şaka maka,
    0,3x lerde alıp 0,90 larda speğe geri verip, 0,40 larda tekrar alıp 1,20 leri gören varsa helal olsun, şapka çıkarıyorum. şayet varsa böyle biri.

7.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Doğrudur ancak o bahsettiğin kişilere ve niyetlere göre değişebiliyor..Endeks eskiye göre on dört bin puan yukarı gitti bu iblis 1.33 tl'den satıp 1.01 tl'ye kadar düşürdü hisseyi endeks 1.100+- civarındaydı şimdi endeks 1.2460 0ldu ihla holding 1.16 tl bu durumda iblis efendinin iyi niyetli olduğunu düşünemeyiz bilakis kötü niyetli olduğu açık ve nettir..Tekrar geçmiş olsun..Acil şifalar dilerim..
    Sağolasın kartal. Biraz içini ferah tut. Çok güzel hareketler yakındır inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Eskinden buralar ne şen şakraktı, bilgi paylaşımları falan yapılırdı, efendime söyliyim bilancolar, yok madenlerler falan, teknik çizen ustalar bile vardı, özledik o günleri...

kabile sende yazmaz oldun, buralar 0,30 larda hisse çıkmadan çıkanlara mı kalsın

bu arada şaka maka,
    0,3x lerde alıp 0,90 larda speğe geri verip, 0,40 larda tekrar alıp 1,20 leri gören varsa helal olsun, şapka çıkarıyorum. şayet varsa böyle biri.
    Kabilende halmi,mecalmi kaldı Siren'm derin kayıplardayım.. Seninde güzel çayını ve sohbetlerini özledik Selamlar..Kimseler kalmamış gerçekten o eski muhabetler yok artık Siren'm..

Sayfa 338/889 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •