Sayfa 353/889 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Göze daha güzel görünüyor yazdığın fiyat Bi an şarabın markasını yükseltesim geldi
    Göze de güzel görünür cebe de yakışır. Şarabı da yıllandırır prestige boğazkere yapar. Ayrıca biz forumdaşları, şarabı Yüksel'de dağıtmakla kandıramazsın başkent. Wine Point Şarap evinde isteriz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Göze de güzel görünür cebe de yakışır. Şarabı da yıllandırır prestige boğazkere yapar. Ayrıca biz forumdaşları, şarabı Yüksel'de dağıtmakla kandıramazsın başkent. Wine Point Şarap evinde isteriz.
    Wine Point Şarap evi güzel yere benziyor sayfasına baktım Ama mekanlara hiç güveniyorum sahte içkiden dolayı Yüksel caddesi heykel önünde sembolikte olsa dağıtmak lazım Ayrıca Angaralı olarak Kalecik Karası candır diyorum
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Ons düşüşüne birazda dolar kuru eşlik ederse güzel olur gibi 810 liradan sattığım çeyrekleri ucuza almış olurum 324 lira ve 400 arası toplamıştım 810 dan çıkmıştım. İnşallah düşük maliyet yakalarsam yerine koyarım
    O da olacak, dolar da 6,80 e gelecek. Ama benimkiler hep tahmin. Mazallah herkes kendi bildiği yatırımı yapsın.

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Wine Point Şarap evi güzel yere benziyor sayfasına baktım Ama mekanlara hiç güveniyorum sahte içkiden dolayı Yüksel caddesi heykel önünde sembolikte olsa dağıtmak lazım Ayrıca Angaralı olarak Kalecik Karası candır diyorum
    Olur tabi kalecik karası da. Yeter ki ihlas senin gönlünü hoş etsin.

5.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Olur tabi kalecik karası da. Yeter ki ihlas senin gönlünü hoş etsin.
    Belki tahtanın gitmeyişi benim uğursuzluğumdan diyorum bazen
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Belki tahtanın gitmeyişi benim uğursuzluğumdan diyorum bazen
    Çok yüklendiysen pala seni takibe almış olabilir tabii.

7. güncel görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 353/889 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •