Sayfa 355/889 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 7110 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Bugün Bist artıda iken ihlaslara az biraz çakmalarının sebebi neydi acep. Boş işlerle uğraşmanın maliyeti mi yoksa. Bize dolu bir iş göster hus. Nedir bu çektiğimiz. Çok ciddiyim bak.
    adam butun hukuki bosluklari kendi lehine degerlendiriyor bu hisseye yatirim yapan kurnaz ya ucuz mal aldim diye seviniyor bu sulun osmanin bir hikayesi var sahte bileziklerle sirkecide pazar gunu caresizce dolasiyor susu veriyor kendisine acil paraya ihtiyaci oldugunu ilac alacagini soyleyip yari fiyatina bilezikleri satiyor sonra bilezikler sahte cikinca vay anam dolandirildim diye veryansin
    yani bilezikleri yari fiyatina alinca iyi sahte cikinca dolandirici
    bu adamlar milletin hac parasina coktu seni karina ortak mi eder akil var mantik var

2. Bos bos konusuyorsun

3. bu aralar ben bu borsayı heç anlamaz oldum, benimde elimde bir hisse var adamlar aldığım fiyata getirmemek için herşeyi yapıyolar.
    bir zamanlar ihlasta dediğim gibi 3 tavan yapsan ben zaten büyük ihtimal dayanamaz satarım ama yook illa ortak etmicekmiş, Güzel kardeşim ben oraya o parayı koydum sen hisseyi yarıya indirsen bile umrumda değil ... ama nafile işte napcan...
    şimdi düşününce baya ve inat vari sağlıksız bir yaklaşım sergiliyorum sanırım, olsun mantıksız olsun sanki parayı mantıklı zamanlarda kazandım

4.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    bos bos islerle ugrasiyorsunuz
    Hisse önerin varsa söyle alalım yada boş konuşma.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Hisse önerin varsa söyle alalım yada boş konuşma.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    pandemide sondan onceki dipteyiz olayin cozulmesi yakin en kotu ongorulerin bile vadesi dolmak uzere asi veya ilac sonuclari geliyor ,
    daha once de yazdim pandemiden etkilenen saglam sirketler hava yollari turizm ...... vb
    yada aselsan halkbank vestel ... vb kaybetsende uzulmezsin
    ulkeme bir faydam dokunsun der gecersin
    ama bu grup DOLANDIRICIDIR
    adam ne yapsin daha size tabelaya ciftlikbank yazsa yine para yatiriran cikacak

8. adam ihlas diye holding kurmus yani en bastan niyeti belli inancli insanlari soguslemek
    ama burada sekuler diye tanimlanacak kesimden bile yatirim yapan var hayret ki ne hayret

Sayfa 355/889 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •