Sayfa 387/889 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Hisseyi sirketi tanimam elimdede yok ama grafik uzun vade 5 tl ler diyor...temel desteklemiyor suan ama grafik yukari trend hazirligini gosteriyor....ytd

2. bu tahmini bir çalışmadır...basit gibi görünsede beklentiler dahilinde olan bir fiyatlamadır...şuan temel desteklemesede oluşum farklı....ytd

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku

bu tahmini bir çalışmadır...basit gibi görünsede beklentiler dahilinde olan bir fiyatlamadır...şuan temel desteklemesede oluşum farklı....ytd
    Teşekkür ederim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku

bu tahmini bir çalışmadır...basit gibi görünsede beklentiler dahilinde olan bir fiyatlamadır...şuan temel desteklemesede oluşum farklı....ytd
    Çok garip bir grafik geldi bana. Önceki zirvesi 1,90 iken az biraz üzerine nasıl 5,80 diyor. Nasıl bir hesaplama yapmış anlamadım. Böyle bir çizim de ilk defa görüyorum. Biraz açıklarsanız memnun oluruz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. dolar dusuyor 15 cent zirvesi uzerinde islem goruyor zaten ustu fiyattan alici gelirse verir
    bedelliye katilim olmayacagindan
    bu fiyatlarin ustune ruchan maliyeti artar
    dengeyi buldu gibi en ucuz holding fiyatiyla tuzak
    yeniden kuruldu

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Çok garip bir grafik geldi bana. Önceki zirvesi 1,90 iken az biraz üzerine nasıl 5,80 diyor. Nasıl bir hesaplama yapmış anlamadım. Böyle bir çizim de ilk defa görüyorum. Biraz açıklarsanız memnun oluruz.
    Oksijen'm aman ha sakatlara gelmeyesin.. Gerçi kardeşim uyanıktır böyle konularda..

7. Marsta koloni ne kadar gercekse ihlas 5.80 o kadar gercektir

8. Ooo süper.....

Sayfa 387/889 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •