Sayfa 40/888 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 313 - 320 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Helal demokrat hocam tam sallantıya girdiğim acaba lanet olsun bırakıp gideyim mi artık derken bir yorum atıyorsun inanç ateşi sabır limiti yükseliyor Varol.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaten birileri burada insanları al sat yaptırmaya ümitleri yıkmaya çalışıyor. Dikkate almadan çayını demle iç.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Eyvallah Başkent hocam Varol.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu borsayi bazen santranç a benzetiyorum. bazen boyle koseye kistirirlar iste...

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Bu borsayi bazen santranç a benzetiyorum. bazen boyle koseye kistirirlar iste...
    Satranç zekayı konuşturur. Zeki olan kazanır... Zeka ve cesareti olan kazansın...
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Satranç zekayı konuşturur. Zeki olan kazanır... Zeka ve cesareti olan kazansın...
    Baskentim, bazen kulvarlar farkli olur, birileri kazandiginda bile digerleri kaybetmis olmaz aksine kazanmis olur fakat daha kazandiklarinin farkina bile varilmamistir...e2-e4 e

6. arkadaşlar ifk zaman aşımı süresi yarın doluyor mu bilgisi olan varmı?ihlas finans

14/1/2019 tarihli bir haberde mudilerin avukatı sürenin 1 yıl kaldığından bahsediyordu yanılmıyorsam bu durumda yılı tamamlanmış hatta geçmiş demokrat hocam.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. peki arkadaşlar ihfin 2001 de batmadı mı yani 20 yıl zaman aşımı olması için 2021 olması gerekmiyor mu ?

Sayfa 40/888 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •