Sayfa 403/888 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bu başlığı şu anda 11 kişi okumaktadır. (1 üye ve 10 ziyaretçi)

Mercury.59

Şu an itibarıyle 11 kişiyiz.Lütfen çalıların arkasına gizlenmiyelim.

2. Sn jigger,

Ne dersiniz? İhlas holding sermaye artışı sonrasında iştiraki ıhlgm yi sollayıp BIST 30 a aday olabilir mi?

3. Bugün Cumhurbaşkanı ile ne görüştü bu iblis

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Sn jigger,

Ne dersiniz? İhlas holding sermaye artışı sonrasında iştiraki ıhlgm yi sollayıp BIST 30 a aday olabilir mi?
    Bilemem... Sahibi bilir.... Ben tutacağım...

5. Ören, yeni projelerini Cumhurbaşkanı'na anlattı..(yine öğütülecek bulguru var herhalde) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mücahid Ören’i Vahdettin Köşkü’nde kabul etti...Ahmet Mücahid Ören, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İhlas Holding’in projeleri hakkında bilgi verdi. 2020’nin pandemi sebebiyle zorlu bir yıl olduğunu, ancak İhlas Holding’in bütün şirketleri ile başarılı bir sınav verdiğini anlatan Ören, 2021’de ise İhlas Medya grubunun önemli hamlelere imza atacağını belirtti. Ahmet Mücahid Ören, Türkiye Gazetesi’nin pandemi sürecinde dahi tirajını artırdığına dikkat çekerken, İhlas Haber Ajansı’nın (İHA), dünya ajansları arasında ilk üçte yerini aldığını, bu yıl yapılacak yeni atılımlarla bu başarı grafiğinin çok daha yükseğe çıkacağını vurguladı..ERDOĞAN: İLGİYLE TAKİP EDİYORUM

Projeleri dikkatle dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye’nin en köklü medya kuruluşlarını bünyesinde bulunduran İhlas Medya Grubu’nu ilgiyle ve yakından takip ettiğini söyledi..
    .................................................. .................................................. .................................................. ...............

Haberi ve video'yu izlerken mücoya olan öfkem gülme krizine dönüştü çünkü Cumhur Başkanının karşısında veresiye veren bakkal gibi ezilmiş,büzülmüş,tüyleri yolunmuş zavallı kurnaz tilki kalıbında duruyordu.. Ey güzel Allah'ım insanlara ibretlik olsun diye bu tipleri özel ve seçmemi yaratıyorsun diye içimden geçirdim ama elbet Rabbimin bir bildiği vardır..Sonra aklıma Kanuni Sultan Süleyman Han Hz.leri ve eniştesi İbrahim Paşa (Hani şu sarayda kırmadık ceviz bırakmayan İbo) geldide adeta ürperdim çünkü sonu çok vahim olmuştu..Harami başının işi şimdilik yolunda gidiyorda ahını aldığı garibanların günahı tutarda Allah'ın gerçek adaleti tecelli ederse işte o zaman ağlayanlar onu ağlasın...

6.  Alıntı Originally Posted by mbeyaz Yazıyı Oku
    https://www.hurriyet.com.tr/gundem/t...ulari-28432222

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Husun ağzına layık demek maşha Allah kuş sütü ile besliyorsun ..Demek Oksijen depoyu fulledi o yüzdenmi kayıplarda Hayırlısı ..Slm kardeşim..
    Ah sirenim ahhh. Benim depoyu merak ediyorsun biliyorum ama tahmin edersinki o söylediğimden beri depo kaç kere doldu boşaldı. Hatta en son ihlas pardon araba otobanda 130 larda giderken depo da haliyle boşaldı. Şimdi ben sine-i halk'a döndüm ama burda da takipdeyim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 403/888 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •