Special Days Image
Sayfa 408/888 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Getto35 dostum nicesin, hiç sesin çıkmıyor. Spek seni mi bekliyor yoksa satasin diye Ondan mi bu umarsızca bekleyis eğer öyleyse tahminim daha cok bekleyecek...

2. Özsermayesi güçlü.. borcu net karşılıyor... İHA arzı eli kulağında..bedelli kabulu bekleniyor..
    Bir ayda bank Amerika 90 milyon lot mal almış..
    Bir şeyler olacak..
    İhlâsla bekleyelim.....
    Yrd

3. , allah iyiligini versin hersey gonlunce olsun,

4. insan evladı ,adam gibi adam iş insanı Engin Yeşil'in hiselerinden çıktık süzme evladı şeftali,kayısı,badem çekirdeği tüccarının hisselerine girdik boyumuzun ölçüsünü fazlasıyla aldık ezildik,büzüldük,düzüldük adam gibi mert pala bıyık iş inanı bunları yapsaymış gam etmezdimde meğerse bizi donumuza kadar soyup psikolojimizi bozan mağdur eden zararlara gark eden soyguncu şahıs Aaayyyy al sana bomba diyen tranny işoğlanıymış işte burası beni çok üzüyor..Bu gün ışıklar bile almış başını yürümüş ama onun sahibide öyle tekin,el emin,saygın biri değil isterse yüz tl olsun hissesi millete çok işkence yaptılar aynı tarikat mensupları din tacirleri iblisler..

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    , allah iyiligini versin hersey gonlunce olsun,
    Siren'm bakıyorum keyfin yerinde Allah bozmasın çünkü gülmek sana yakışıyor..Wise'm kızdırdılar seni bebelli ama çok haklısın sana katılmamak mümkün değil az bile iltifat etmişin aba sabırlar diliyorum kimenin yanında asla kar kalmaz vakti saati gelince Rabbim olan Allah zalime dersini verecektir ..Vardır elbet bir bildiği Allahımızın vakti saatinde unun gerçek adaleti tecelli edecektir işte o zaman zalim firavunlar secde edecek ama ne fayda geç kalmış olacaklardır...İşte kutlu adalet günü onun ve koruyup kollayanların vay hallerine..Siren'm damağım kurudu hanimiş o muhteşem çayda çıra tavşan kanı lezzet gerçek adı çayın neyin öptüm kardeşimi..

6. -MELANET, 7-8 yıldır yalan haberlerle, bizi aldattı.
    -ÜGLY , getting ugly day by day, dead dog, american citizen.

-CANİ, yağmurlu havada akarsu kenarında, bizi susuz bıraktı.
    -OMURGASIZ, sana ne diyebiliriz ki, domuzu da yaratan, ALLAH.

-İNSAFSIZ, yıllarca vergisiz, faizsiz yatırımcılardan topladığın paraları, nerene soktun.
    -TİYNETSİZ, can çıkar huy çıkmaz, değil mi?!

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    insan evladı ,adam gibi adam iş insanı Engin Yeşil'in hiselerinden çıktık süzme evladı şeftali,kayısı,badem çekirdeği tüccarının hisselerine girdik boyumuzun ölçüsünü fazlasıyla aldık ezildik,büzüldük,düzüldük adam gibi mert pala bıyık iş inanı bunları yapsaymış gam etmezdimde meğerse bizi donumuza kadar soyup psikolojimizi bozan mağdur eden zararlara gark eden soyguncu şahıs Aaayyyy al sana bomba diyen tranny işoğlanıymış işte burası beni çok üzüyor..Bu gün ışıklar bile almış başını yürümüş ama onun sahibide öyle tekin,el emin,saygın biri değil isterse yüz tl olsun hissesi millete çok işkence yaptılar aynı tarikat mensupları din tacirleri iblisler..
     Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Siren'm bakıyorum keyfin yerinde Allah bozmasın çünkü gülmek sana yakışıyor..Wise'm kızdırdılar seni bebelli ama çok haklısın sana katılmamak mümkün değil az bile iltifat etmişin aba sabırlar diliyorum kimenin yanında asla kar kalmaz vakti saati gelince Rabbim olan Allah zalime dersini verecektir ..Vardır elbet bir bildiği Allahımızın vakti saatinde unun gerçek adaleti tecelli edecektir işte o zaman zalim firavunlar secde edecek ama ne fayda geç kalmış olacaklardır...İşte kutlu adalet günü onun ve koruyup kollayanların vay hallerine..Siren'm damağım kurudu hanimiş o muhteşem çayda çıra tavşan kanı lezzet gerçek adı çayın neyin öptüm kardeşimi..
     Alıntı Originally Posted by boşver10 Yazıyı Oku
    -MELANET, 7-8 yıldır yalan haberlerle, bizi aldattı.
    -ÜGLY , getting ugly day by day, dead dog, american citizen.

-CANİ, yağmurlu havada akarsu kenarında, bizi susuz bıraktı.
    -OMURGASIZ, sana ne diyebiliriz ki, domuzu da yaratan, ALLAH.

-İNSAFSIZ, yıllarca vergisiz, faizsiz yatırımcılardan topladığın paraları, nerene soktun.
    -TİYNETSİZ, can çıkar huy çıkmaz, değil mi?!
    sevgili dostlar bu borsa da ne paralar battı kimileri de ne paralar kazandı, 2 muhabbet olmadıktan sonra efendime söylüyim lafın gelişi milyonlar kazanmışım ne önemi var işin keyfi nerde? yada kaybetmişim dertleşecek 2 3 kişi olmadıktan sonra neyleyim böyle derdi.
    benim de sevgili spekğe sitemim var : et me eyleme nie böyle yaparsın

8. Neyi beklediğinizi bilerek bekleyin. ( Bilmeyenler için )

Sayfa 408/888 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •