Sayfa 418/890 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by sterilizator Yazıyı Oku
    iyi günler göreceğiz dostlar, şu an Blomberg TV de konuşuyorlar dolar 6.50 TL düşecek diye .
    iyi günler göreceğiz dostlar , bence dolar 6.5 TL görürse enflasyon tek haneye düşecek . sevinin sevinin.
    Enflasyonu halledersek şu an enflasyon 15% bi düşünün 5% şaha kalkar ekonomi . Borsa tavan olur o zaman
    Kimler tesrif etmis hafizam yaniltmiyorsa kibirli arkadasimizi aks i ve guccuk enisteyide ve hamdi beyide bekleriz hos geldiniz

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Kimler tesrif etmis hafizam yaniltmiyorsa kibirli arkadasimizi aks i ve guccuk enisteyide ve hamdi beyide bekleriz hos geldiniz
    Siren gardaş çalıların arkasında bekliyoruz, bazen uruyorum işte ihlas yuvasına ne yapıyorsunuz diye bakıyorum öyle çok yeni isimler görüyorum gibi . hey gidi ne yıllar geçti boşa . İyimisiniz değilmisiniz . kazanmanızı istiyorum gerçekten başka bir sürü kağıda girdim bundan sonra. unutamam ben sizi . zaman zaman ziyaret edicem
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

3. Allah sizi inandırsın elimde olsun olmasın bende buradaki değerli insanları sevdiğimden geliyorum, bazen sırf 2 kelam etmek için, yoksa hep ihlasım olacak değil ya, sağ olsun pala bakıyo bizim hesaplara zati bikere de demiyor ki siren kardeş şöyle etcez böyle etcez, hep göle maya mı çalıcaz arkadaş, şansında bir sınırı var hayırlısı bakalım...

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Çalıların arkası önümü kaldı arkadaş adam resmen covid19 gibi milletin canını aldı dua edelimde dünya ve türkiye'yi ilgilendiren olumsuz bir haber gelmesin yoksa bu borsanın en itibarsız,değersiz,adi hisseleri borsa çukurunda kaybolur giderler hiç utanmadan ,sıkılmadan,haya etmeden,yüzleri kızarmadan...Sürekli eleştiri yağmuruna tutulan IEYHO hissesi bile 1.50 tl oldu neredeyse ihlassız ihlaslar hala nominal değerlerde oyalanıyor sürekli gözler toprağa bakıp durur..Yazıklar olsun sizeki ben sizin adınıza utanıyorum ama siz yarabbi şükür demeye devam ediyorsunuz aldığınız olumsuz yorumlara ..Allah ıslah etsiz sizi islama zarar veren din tacirleri iblisgiller..YTD..
    İeyho az biraz yükselsin de kar edeyim. İhlastan yüzüm gülmedi az miktarda ieyhom var o güldürsün
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. rüçhan nominal toplamı 0.12+1 tl =1.12 tl
    hisse 1.13 tl Niye katılsın millet değil mi!
    Pazartesi ilk gün..Görelim bakalım bu seferki taktiğini! Gel hele gel...Görülecek hesabımız var.Ama dikkat et bizde taktik maktik yok bam bam bam..!
    y.t.d

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sn guray masallah 98 den beri borsanin kurdu olmussnuzdur tahminim, o donemler ne dogru durust grafikler vardi nede yapay zeka... hersey dah bir kolaydi. Simdi oylemi, herkes herseyi biliyor.
    Bir kamu kuruluşunda işe yeni girmiştim ... yanımda çalışan arkadaşımdan virman yol u ile almıştım ilk IHLAS HOLDİNG hisselerimi :-) eti daha iflas etmemişti öğleden sonraları bazen gidip seans salonunda izlerdik gerçekten çok güzel günlerdi ...

7.  Alıntı Originally Posted by kawiss Yazıyı Oku
    rüçhan nominal toplamı 0.12+1 tl =1.12 tl
    hisse 1.13 tl Niye katılsın millet değil mi!
    Pazartesi ilk gün..Görelim bakalım bu seferki taktiğini! Gel hele gel...Görülecek hesabımız var.Ama dikkat et bizde taktik maktik yok bam bam bam..!
    y.t.d
    Kafam çok karışık katılsam mı katılmasam mı yatırmam gereken rakam da az değil ... ne yapsam bilemiyorum ! Sitede genel olarak bi katılmama durumu var anladığım kadarı ile düşüncelerini paylaşan ve paylaşacak olan arkadaşlara teşekkürler !

8.  Alıntı Originally Posted by GÜRAY Yazıyı Oku
    Kafam çok karışık katılsam mı katılmasam mı yatırmam gereken rakam da az değil ... ne yapsam bilemiyorum ! Sitede genel olarak bi katılmama durumu var anladığım kadarı ile düşüncelerini paylaşan ve paylaşacak olan arkadaşlara teşekkürler !
    Ben ruchanlari satmasyi planlıyorum ama bu iblis ne yapacak bir görelim önce.ytd

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 418/890 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •