Special Days Image
Sayfa 459/888 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Bizler daima Bismillahirrahmanirrahim diyerek dükkanı açıp ekmek teknemizde dualarla şükürlerle Rabbimiz Olan Allahımıza boynumuzu büküp rızıklarını niyazlarla arz ve talep ediyoruz..Hayırlı,uğurlu,bereketli olsun..
    Bu gün ne değişti

2.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    92-88-81 sıralı destekler orada kırılırsa 72 altı kapanış artık tamamen yükseliş trendinin sonu demektir bence çünkü tüm hateketli yıllık aylık ortalamalarının aşagı kesmesi demek
    sn erah nedense aklıma şu sahne geldi sizinle hiç ilgisi yok, ama rakamları görünce aklıma bu sahne geldi işte ...
    https://www.youtube.com/watch?v=qV5Vl7vSJGE

3.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Bizler daima Bismillahirrahmanirrahim diyerek dükkanı açıp ekmek teknemizde dualarla şükürlerle Rabbimiz Olan Allahımıza boynumuzu büküp rızıklarını niyazlarla arz ve talep ediyoruz..Hayırlı,uğurlu,bereketli olsun..
     Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Ihlas'ta yeni sayfalar bitmez ama yine de hayırlı olsun bakalım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Dermi yoksa demezmi bilmem ama bildiğim bişey var çap ölçme meraklısınada herşeyimiz meydandadır enine boyuna ölçebilir hatta tadabilir bence sıkıntı yok.. Fındık ezmesi,hay hay buyursun gelsin yeterki güvenip yatırım yaptığımız ihlas hissemiz olması gereken gerçek değerlerine ulaşsın biz fedakarlığa açığız..
    Oyuncu olmaya gerek yok

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Ihlas'ta yeni sayfalar bitmez ama yine de hayırlı olsun bakalım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Dermi yoksa demezmi bilmem ama bildiğim bişey var çap ölçme meraklısınada herşeyimiz meydandadır enine boyuna ölçebilir hatta tadabilir bence sıkıntı yok.. Fındık ezmesi,hay hay buyursun gelsin yeterki güvenip yatırım yaptığımız ihlas hissemiz olması gereken gerçek değerlerine ulaşsın biz fedakarlığa açığız..
    Senin durumun anlaşıldı çaturçutur. Sen malı 49-50 gibi çatır çatır kaptırmışsın, sonra da ben nasıl 95'lere gidecek malı buralardan gözünün yaşına bakmadan çatır çatır verdim diye kendi kendine hayıflanmışsın.
    Sonra dabu ay içinde yeni bir çaturçutur nick alarak yazmaya başlamışsın. Şimdi de beklentin oralara gelsin de yeniden mallanayım derdindesin. Ben sana ancak bu hareketi yapıyorum dostum.
    Çete misiniz anlamadım

5. işte bu

https://www.youtube.com/watch?v=pe1yAlvg_8I

adam 21.255.149 görüntüleme almış youtube de kaç para kazandıını siz hesap edin
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

6.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Çete misiniz anlamadım

Çatır gelmiş, hoşgelmiş. Ama senin gelmen pek hayra alamet değil çatır. Bu çok daha aşağıları göreceğimize delalet olabilir. Hem nerden buldun bu arşivleri, ben bile bu yazdıklarımı zor hatırlıyorum sen ise şak diye önümüze koyuverdin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    sn erah nedense aklıma şu sahne geldi sizinle hiç ilgisi yok, ama rakamları görünce aklıma bu sahne geldi işte ...
    https://www.youtube.com/watch?v=qV5Vl7vSJGE
    mizahı severim sn siren buda işin özü aslında benim aklıma geldi https://www.youtube.com/watch?v=xUTLmCMQCQ4
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

8. Yine taban olacak bu..

Sayfa 459/888 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •