Sayfa 477/888 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. IHLAS - İhlas Holding

Hiç kimse kusura bakmasın misalde hata olmaz.Ama müco maçın kontrolunu kaptırdı.Bundan sonra ya top olur,yada topcu.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Hiç kimse kusura bakmasın misalde hata olmaz.Ama müco maçın kontrolunu kaptırdı.Bundan sonra ya top olur,yada topcu.

30-40 kuruşlardan bedelli yapmak için 1 TL'nin üstüne mücodan başka kim getirebilir sn. Mahir. Ya da bunu yapan müco değil de bir başkası olsa bile bu kadar malı toplayıp sonrasında mücodan bedelliyi yemiş ve yine müconun kucağına düşmüş olmaz mı?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Bildiğim eksik veya yanlış değilse nominal değer 1 liranın altında olduğu için 28 milyon lotu kimse satın almazsa bile patronun alma zorunluluğu da ortadan kalkıyor ..
    Tüm sosyal medyayı okudum Bunların ailesine ölmüş babasına yedi ceddine söven sövene daha da vahimi borsa ile uğraşan hangi arkadaşa ya ucuz alsak mı dediğimde bırak şu ...şak ...siz din tüccarı sahte müslüman dolandırıcı kan emici patronu diyerek başlıyorlar konuşmaya..yıllarca milletin canını yemişler dini kullanmışlar hatta insanlar ihlas suresinden bile uzak duruyoruz bu isimsizler yüzünden diye yorumlar yapmış
    Kağıt ne olur bilmem sabıkalı geçmişi karanlık ama patronu Can veremez..bunca insandan beddua al yatırım ortaklık adı altında onlarca İşlem yap milleti sürekli din taciri olarak kullan bu patronun ne yatacak yeri olur ne de verecek canı
    Umrunda mı onu bilmem adamı tanımam etmem ama Allah bana bunca mal mülk para vermesin ölmüş babama sövdürecek kadar hain etmesin
    Elin ecnebisine dinsizine sallarız Müslümanlığımız ile övünürüz elhamdulillah ama gerçekten din ile paranın kimde olduğu belli değil
    Allah kağıdın da patronun da sonuna hayır etsin ama sonu son değil gibi elbet bir yetimin saf ın temiz yüreklinin duası tutar yedi ceddinin yakası bir araya gelmez Allah var

4. 28m lot Pazarteside satilmayinca, 3 is gunu sonra, halka arz islemlerinin, 2 gunluk ortalamasi baz alinarak, sirket tarafindan alinacak diye biliyorum.

*1 liranin altinda olmamak suretiyle

Mavi kuş da böyle bir yorum var

Mallar mucoya kalmış

3 iş günü daha gitti

Pazartesi zaten yok
    Salı çarşamba Perşembe 3 iş günü

Cuma ya kadar sinirlerinizi bozmayın...

5. 29 milyon ne ki. Devede kulak. Taş attı da kolu mu yoruldu. Bizim paralar zaten ! Sermayesi THY ni geçmiş bir şirketten bahsediyorsunuz. Trt de falan bir güzel reklam oynuyor holdingin .Demekki bir cisim yaklaşıyor. Dedikleri girişim sermayesi kurup onu da bize satmasın dikkatli olalım . Y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by kawiss Yazıyı Oku
    29 milyon ne ki. Devede kulak. Taş attı da kolu mu yoruldu. Bizim paralar zaten ! Sermayesi THY ni geçmiş bir şirketten bahsediyorsunuz. Trt de falan bir güzel reklam oynuyor holdingin .Demekki bir cisim yaklaşıyor. Dedikleri girişim sermayesi kurup onu da bize satmasın dikkatli olalım . Y.t.d.
    Bizim 3-5 kuruşa gözünü diken için 29 milyon neki olur mu sn. kawiss. Benim tahminim şirket satılmayan bu rüçhanları direk kendisi alacaktır. Nedense bunların da satılmasını istemedi. Böyle olunca da müco ve aç tayfası için direk indiregandi oluyor heralde.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    malesef dilim dondugunce uyardim
    yasamak lazim
    neyse gecmis olsun
    senelerdir uyarıyorsunuz

size kızdığım çok olmuştu

hatta yorum dahi yazmışımdır aleyhinizde(affediniz hakkınızı helal ediniz lütfen)

elimde 2000 senesinden kalma maliyeti 1000 usd olan 500 küsür lot haricinde
    dönem dönem defalarca girip çıktığım kah 100binlerce lot kah 10binlerce lot alış satışlarımın bakiyesi sadece 1000 dolarlık zararı 50ye katlamak olmuştur...

2013 den bu yana uyarılarınızı çok net anımsıyorum sayın hus911

1993den bu yana hisse alıp satan bir yatırımcı olarak uzaktan izlediğim şu bedelli olayına zerre kadar akıl erdiremedim
    Allah aşkına bu nasıl bir iştir böyle?

neler döndüğünü çözebilen varsa bizi aydınlatabilir mi?
    Duhul: Feb 2004

8. Yıllık en düşük ve en yüksek ortalaması olan 84ü test etti 88 kapattı trend cizgisini bozma sınırında hareketler fake değilse biran önce uzaklaşması lazım tehlikeli bölgeden yoksa sıkıntı büyük

Sayfa 477/888 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •