Sayfa 488/889 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    ŞU FORUM NE İNSANLAR GÖRDÜ SÖZÜM ONA KY YATIRIMCI DOSTU !!! AsSUDE LER ASSSPİRİN LER GRİPİN TADINDA. H2O LAR BAZEN ABLA OLDULAR BAZEN ABİİİİİ BAZEN ÜSTADDD... İNSANLARI NE ETKİLEDİLER 20 KURUŞLARDA MİLLET MAL ALMASIN DİYE BATTI BATACAK BATIYOR DİYENLER DE VARDI HİÇ BİTMEDİ BİTMEYECEK BU MODELLER BORSA VAR OLDUKÇA . PARAYA SECDE EDENLER TAYFASI DİYORUM BEN BÖYLE TİPLERE .BUNLARA ALDANMAYIN VE VE SİZ SİZ OLUN HİÇ KİMSEYİ ALDATMAYIN BİLEREK VE İSTEYEREK UGRUNDA DÜNYALIK NE OLURSA OLSUN ÖLÜM VAR VE HESAP VERECEK HERKES ..
    erah dostum bir gün dermisin buralarda bir siren vardı... az konuşurdu öz konuşmazdı ama iyiydi hakkım helal olsun razıyım ondan...

2. Sn.Başkent,

İHLAS HOLDİNG bölündüğünde 1,25 TL idi. Bedelli ile gelen 709.000.000.TL sonrasında sizce hissenin gerçek değeri ne olmalıdır.?

3.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    erah dostum bir gün dermisin buralarda bir siren vardı... az konuşurdu öz konuşmazdı ama iyiydi hakkım helal olsun razıyım ondan...
    BURADA OLURSAK ÖMRÜMÜZ YETERSE NEDEN OLMASIN ... BEN ŞİMDİDEN SİZE HAKKIMI HELAL EDEYİM SN SİREN AZ KONUŞURDU VE DERİN MİZAH ANLAYIŞI VARDI
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Sayın Oxijeni bilmem de ben gider Kıbrısta, Maldivlerde yerim
    Bu soruyu mücovite de sorsan aynı cevabı verirdi heralde.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    ŞU FORUM NE İNSANLAR GÖRDÜ SÖZÜM ONA KY YATIRIMCI DOSTU !!! AsSUDE LER ASSSPİRİN LER GRİPİN TADINDA. H2O LAR BAZEN ABLA OLDULAR BAZEN ABİİİİİ BAZEN ÜSTADDD... İNSANLARI NE ETKİLEDİLER 20 KURUŞLARDA MİLLET MAL ALMASIN DİYE BATTI BATACAK BATIYOR DİYENLER DE VARDI HİÇ BİTMEDİ BİTMEYECEK BU MODELLER BORSA VAR OLDUKÇA . PARAYA SECDE EDENLER TAYFASI DİYORUM BEN BÖYLE TİPLERE .BUNLARA ALDANMAYIN VE VE SİZ SİZ OLUN HİÇ KİMSEYİ ALDATMAYIN BİLEREK VE İSTEYEREK UGRUNDA DÜNYALIK NE OLURSA OLSUN ÖLÜM VAR VE HESAP VERECEK HERKES ..
    Sn.Başkent,

İHLAS HOLDİNG bölündüğünde 1,25 TL idi. Bedelli ile gelen 709.000.000.TL sonrasında sizce hissenin gerçek değeri ne olmalıdır.?

6. [QUOTE=Siren;5203307]erah dostum bir gün dermisin buralarda bir siren vardı... az konuşurdu öz konuşmazdı ama iyiydi hakkım helal olsun razıyım ondan...[/QUOTE

Sayın Siren,böyle duygu dolu konuşmanıza sebep neki?Ben sizi hep mizahi yönünüzle tanıdım...herşey gönlünüzce olsun..

7. Gözümüz yollarda kaldı haber beklemekten. Ne oldu bu gizlilik anlaşması yapılan Söke Un haberi. Ha bir de Çinle gizlilik anlaşması da vardı. Unuttuk mu sandın patron! Yoksa çok mu gizli 🤣. y.t.d

8.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Sn.Başkent,

Ben sana söyleyeyim. 1,25 fiyata göre önceki ihlas'ın piyasa değeri 1 milyar 150 milyondu. Kasaya ne girdi 709 milyon. Önceki piyasa değeri ile topla 1 milyar 859 milyon. Bugünkü piyasa değeri ne 1 milyar 365 milyon. Ne kadar eksildi 494 milyon. Ne oldu kabaca 500 milyon yandı bitti kül oldu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 488/889 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •