Sayfa 494/888 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Oksijenim bakisin yetiyor mubarek ve esrarengizssin

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Oksijenim bakisin yetiyor mubarek ve esrarengizssin
    Ben ne yaptım ki. Yine döndü kuruşlara bu mübarek ve esrarengiz ihlas. Ne anlıyor bu kuruşlu rakamlardan anlamış değilim. Hani eskinin delikli paraları varmış ya, o olsa eminim o kendi gibi delikli paralarla ifade edilen rakamlardan ibre şaşmazdı bu iblis.
    Yanılıyor muyum sirenim?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Yatırımcısından almaya gelince milyon milyon ama yatırımcısına vermeye gelince kuruş kuruş

4.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Sn.Boşver

Sırada IHA halka arzı mı var?

O da diğer halka arzlar gibi tavan tavan gider mi?

IHLAS HOLDİNG'in hisse performansını nasıl etkiler?

yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.
    Balık baştan kokar derler hatta imam oturursa cemaat altına kaçar diyede ilave ederler beyüklerimiz bilge dedelerimiz..Sen adamın tüm kırdığı cevizleri usulsüz işlerini yediği milyonlarca insanın alın terlerini girdiği kul haklarını yüklendiği veballeri ağlattığı yetimleri gerek devletten kaçırdığı vergileri şirketler arası para transferlerini 1990 yılından bu yana yurt dışına kaçırdığı dövüzleri vb..saymakla bitmez görmezlikten gelip birde böyle bir sülün Osmana övgüler yağdırıp methiyeler düzersen yargılanması için meçlise verilen önergeyi kabul etmek yerine reddedersen o firavun haramide vatandaşlarına işte böyle haraç keser Allah'tan korkmadığı,haya etmediği,kullardan utanmadığı gibi devleti yönetenlerden,kanunlardan çekinmeden adeta ali kıran baş kesen..Allah iş birliği yapan zalimleri ıslah eylesin..Amin..Not:Siren'im ,hatırlanmak çok güzel memnun oldum,sağolasın..

5.  Alıntı Originally Posted by Deli Süvari Yazıyı Oku
    Bu Hissenin patronları da, speği de, yatırımcısı da cenabet.

20 yıldır ne şirket 1 adım ileri gidebildi, ne speği kazanabildi, ne de yatırımcısı kazanabildi. ( istisnalar hariç )

Hala züğürt tesellesi ile gökten 3 elma düşer de biri bize düşer mi diye bekliyoruz.

Düşşe düşse bize Tarrak düşer..
    Sipeğide ,ibliside,buradaki yalama,yalaka,kemikçileride müthiş paralar kazandı tek kazanamayan gariban küçük yatırımcı..

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Ben ne yaptım ki. Yine döndü kuruşlara bu mübarek ve esrarengiz ihlas. Ne anlıyor bu kuruşlu rakamlardan anlamış değilim. Hani eskinin delikli paraları varmış ya, o olsa eminim o kendi gibi delikli paralarla ifade edilen rakamlardan ibre şaşmazdı bu iblis.
    Yanılıyor muyum sirenim?
    Senden ve kabilemden iyi olmasın çok sevdiğim dostlarımla oturdum öğle yemeği yedim tabi muhabbet döndü dolaştı ihlasa geldi...tabi sizlerden de bahsettim, uzun lafın kısası oksijenim herşey olması gerektiği gibi olacak, gün gelecek akşam bir hoş sohpet olacak her şeye bedel.. zaten tekrar kuruşa dönünce sevgili AKS dayanamadı 2 kelama geldi..

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Senden ve kabilemden iyi olmasın çok sevdiğim dostlarımla oturdum öğle yemeği yedim tabi muhabbet döndü dolaştı ihlasa geldi...tabi sizlerden de bahsettim, uzun lafın kısası oksijenim herşey olması gerektiği gibi olacak, gün gelecek akşam bir hoş sohpet olacak her şeye bedel.. zaten tekrar kuruşa dönünce sevgili AKS dayanamadı 2 kelama geldi..
    Dostlarınla muhabbetin bol olsun sirenim. İhlas bu kuruşları insanları cezbetmek için kullanıyor da olabilir. Belki de kuruşlarda sürünen borsanın tek kağıdı ihlas'dır. Yavruları bile iyi kötü 1'in üstünde. Ama onların da gözü toprakta o ayrı mesele.
    Ah şimdi delikli paralar hala tedavülde olacaktı ki. Bak bakali bu delikli paranın cazibesini nasıl kullanırdı müco.

8.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Sipeğide ,ibliside,buradaki yalama,yalaka,kemikçileride müthiş paralar kazandı tek kazanamayan gariban küçük yatırımcı..
    İhlas Holding A.Ş.'nin 2.000.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, çıkarılmış sermayesinin 790.400.000 TL`den 1.500.000.000 TL`ye artırılması kapsamında ihraç edilen 709.600.000 TL nominal değerli payların yeni pay alma haklarının kullanımı sonrası kalan ve Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasa`da satışa sunulan 28.898.574,894 TL nominal değerli payların %5`inden fazlasını alan gerçek/tüzel kişi Şirket'in toplam sermayesinde %12,5 pay sahibi olan Ahmet Mücahit Ören olup alıma ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Günaydın

Dostum bizde hep birlikte kazanacağız.

709.600.000.TL nakit girişi oldu. Dökülenleri toplamaya çalışıyorlar. Şimdi icraatları izleme ve takip etme zamanı.

Bazı arkadaşların CO2 salınımını dikkate almıyorum. Mücahit efendinin sermaye oranı %12,5 diğerlerinin %87,5

Dolayısıyla Mücahit efendinin kişiliği ile İHLAS HOLDİNG tüzel kişiliğini ayırt etmeliyiz.

Şirket son durum itibarı ile ilk değişiklikte kanımca Bıst 50 ye girecektir. Hisse performansı endeksi yukarı çekmek için de

kullanılacaktır.
    Saygılarımla.

Sayfa 494/888 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •