Sayfa 592/888 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. ayrica ihlas ev aletleri uretim tesislerin cok gizli
    iha projesi ile savunma sanayisinde de variz diyor
    ihlasli hava araclari ile bayraktarin yaninda yer alacagiz diyor

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    "İnşallah proje İhlas HOLDİNG için hayırlı ve büyük kazanç kapısı olur."

Temennisiyle ,

İhlas holding yatırımcılarının ve hisse.net ailesinin berat gecesini/kandilini kutlarım.
    27 Mart 2021 - 16:33www.finansgundem.com

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Kanal İstanbul Projesi için artık imar planlarını onaylamış ve askıya çıkarmış bulunuyoruz" dedi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çekmeköy Belediyesi'ndeki durum değerlendirme toplantısına katıldı. Bakan Kurum, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'dan ilçede devam eden projeler hakkında bilgi aldı. Bakan Kurum toplantı sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

KANAL İSTANBUL PROJESİNİ İMAR PLANLARINI ONAYLADIK
    Bakan Kurum, "Kanal İstanbul projesine ilişkin daha önce 1/100 bin, 1/5 bin ve 1 bin uygulama imar planlarını askıya çıkarmıştık. Vatandaşlarımızdan gelen talepler, belediyelerimizden, kamu kuruluşlarından gelen talepler doğrultusunda yapılan itirazlar doğrultusunda bu itirazları değerlendirdik. 1/100 binlik planımızı geçen hafta itibariyle askıya çıkardık. 1/5 bin ve 1 bin uygulama imar planlarını da itirazları değerlendirmek, vatandaşlarımızın sorunlarını problemlerini çözerek İstanbul'umuza değerine değer katacak. Kanal İstanbul Projesi için artık imar planlarını onaylamış ve askıya çıkarmış bulunuyoruz. Bu çerçevede inşallah adımlarımızı da hızlı bir şekilde atmak suretiyle güzel İstanbul'umuza, Kanal İstanbul projesini de kazandırıyor olacağız." dedi

3. Nerede den geliyorum nereye gidiyorum,daglara cikiyorum yagmurda kosuyorum, yine bulutlar seyrini unutmus , esen ruzgarin kesilmis nefesi, coskun dalgalarin cikmiyor sesi ...
    Pazartesi ve sali persembe cuma gibi olmasin

4.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Bilmukabele sn. Wise
    Maşallah sana her duruma yetişiyor, gereken mudahaleyi yapıp, içimize su serpen birkaç kişiden birisin. Aramızdaki hukuka dayanarak sana profil resmini sylwester stallonenin oynadığı yargıcı filmindeki profil daha çok yakışıcagını düşünüyorum umarım hadsizlik etmemişimdir.
    Tüm ortaklarıma selam ve saygılar...

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Atik,herşey için özellikle teşekkür ederim..Sağolasın..Saygı ve sevgi benden..Ne demek hadsizlik biz kardeşiz..Selamlar..Berat kandilimiz mübarek olsun..

5. arkadaslar soke unu nasil aldiysak kanal istanbuluda oyle alacagiz

6.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    arkadaslar soke unu nasil aldiysak kanal istanbuluda oyle alacagiz
    Husum biz sen in cizgini oyle sevdik... oyle kalsin
    Ben felegin su carkina comak sokarim yeterki islaklak islak bakma ogle...

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Husum biz sen in cizgini oyle sevdik... oyle kalsin
    Ben felegin su carkina comak sokarim yeterki islaklak islak bakma ogle...
    söke un fabrikası neysede koca devasa kanalı almak herkesin işi değil tabiiki ıslak ıslak mahzun bakar Hus911 (Hamdi bey)kardeş.. Çözemedim şu borsa alemin insalarını adamda belkide 1 adet hisse bile yok ama adeta ihlasları yerin dibine sokup sokup çıkarıyor mübarek bir kerede ağzını hayra aç evet bende eleştiriyorum neyi eleştiriyorum ihlas holding ve iştiraklerinde çarklar adaletli,hakkaniyetli dönmüyor şaibeli işler mevcut şirketlere oluk oluk paralar akıyor ancak bu gelirler buharlaşıp yok oluyor ben buna benzer olumsuzlukları işliyor eleştiriyorum yoksa bütçem kadar ihlas ve iştirak hisselerindeyim dolaysıyla bu şirketlere zerre kadarda olsa ortağım ve şuan zararlardayım eleştirmek gayet doğal hakkımdır..Ya Hus911 gibilerin (burada çok var çoookkk) amacı nedir? ytd..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 27-03-2021 saat: 22:25.

8.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    al benden de o kadar cok ilginc

Sayfa 592/888 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •