Sayfa 631/889 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    SÖKE un ile ilgili konuşulanlara bakılacak olursa ilgili şirketlerin incelemesinin devam ettiği anlaşılıyor.
    BU KONUYU HEM ULUSOY UN, HEMDE İHLAS HOLDİNG yatırımcı ilişkilerine sorabilrsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by oxijen Yazıyı Oku
    bu pis pazarlamacı bu forumdan ayrılmadığı sürece pazarlama devam edecek demektir

sm-n920c cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    hadilen oradan pazarlamayı siz yapıyorsunuz.

3.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Muhteberu, senin tekniğin iyidir. buralarin dip olma ihtimali nedir ? sence buralardan döner mi?
    abi ben fuul nakite geçtim bir hafta oluyor o kadar rahatım ki anlatamam ..
    siren abi artık teknik felan işlemez siz ülkenin halini görmez iseniz sadece ülke diğil ukrayna işi karadenize abd donanmalarının inmesi hiç hayra yorulacak işler diğil .salgın saymıyorum bile vaka artışında dünyada nüfusa göre birinci sıradayız çok olumsuz şartlar var sence teknik işlermi adamlar alıcı görünce veriyorlar kenarda beklemek en iyisi.

saygılar..

4. elmas olsa borsadan kağıt almam ... otur yerinde .garanti işlere bak zamanı bu zaman...

5.  Alıntı Originally Posted by mercury.59 Yazıyı Oku
    bu konuyu hem ulusoy un, hemde ihlas holding yatırımcı ilişkilerine sorabilrsiniz.
    yani söke un da iş bitmiş değil,

6. kimse etkilenmesin bunlar benim görüşüm dibin dibi vardır kaos olan yerden ekmek çıkmaz..

7. dememe kalmadı daha da bastılar endeksi...ALLAH herkezin yardımcısı olsun..

8. biraz düşünün beyler global borsalarda her yer yeşil bizim halimiz nedir brezilya bile yeşil ..pis kokular var..

birileri bişeyler biliyor biz bilmiyoruz körüz ..

Sayfa 631/889 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •