Sayfa 650/889 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    KAP haberine göre payları almaya başlamış. Hayırlısı bakalım...
     Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Belli oluyor zaten borsa yukarı giderken yerinde sayıyor. Bi de alım açıklamasalar ne olurdu Mazallah.
    Tırlar dolusu altın bulduk dese kimse inanmayacak... Bu derece güven kaybı, itibar kaybı nasıl olabiliyor? Pes...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Bir de sence neden illa A1'e virmanlayıp oradan millete kitliyorlar. Yani bunu direk Vakıf'dan yapsalar olmaz mı? Neden böyle dolambaçlı işler peşindeler? Takasların dilinden anlayan birisi olarak ne dersin?
    Sorunun cevabını şimdi vereyim, mu ca it millet şikayet ci oldugu için heryere çare olarak milletin gazını almak için geri alım yapacağım dedi. Bunuda millete yedirmek için daha önce den vakifa verdiği 80 kuruştan hisseyi ordanda A1 e virmanladigi 85 milyonluk hisseyi 64 kuruştan alarak güya şirkete sahip çıkmış gibi görünecek. Bu arada o hisseleri sattığı sirketide 16 kuruş hisse başına zarara uğratacak bilançoda ,ordan da kazanacak .

Adam tezgahı kurmuş millete dayadı şirketi ancak hala patron kendi şirkette.

Kısaca adam 60 milyon liralık veya 50 milyon lot alirim demiş, yani 64 den alsa 32 milyon liralık alım yapar ve bitirir alımı. Bu arada millet hisse 1,20 lere gidecek diye 64 lerden alım yapar, bir bakmış ki hisse 50 kuruşta,

Adamın her kap ta zaten yaptığı bu değilmi. Adam yalandan kap atıp millete mal kitlemiyormu kitliyor, ben hissenin 80 kuruşa dahi bu yıl en azından gitmeyeceğini düşünüyorum. Mu ca it i tanıdıkça anlıyorum bunu

3. Bakan çıktı bugün açıkça itiraf etti merkez bankası birilerine 128 milyar doları verdi dedi, bunu daha nasıl açık izah edebilirdi, ancak bu kadar olurdu, 128 milyar dolar gerçekten buhar olmuş. Vay be kim bilir kimlere verildi . Pay edilmiş resmen. O yüzden de faizi yüksek tuttular dolarida dusrmediler , bir ara düşecek gibi olunca yiğit bulut çıktı TL çok değerli dedi tekrar fırlattılar,

Amaç ne imiş belli oldu, çalınan 128 milyarı kimse öğrenmeden toplamak yine milletin parası ile. Millet güya dolar yüksek bozdurak gidek yüksek faize yatırak diyecek ti..

Hani faiz haramdi, milleti teşvik etmek için bütün icraatıniz, nasıl bir müslüman bunlar arkadas, şeytan inanki şaşıp kalıyordur bunlara.

4. Bu yazımda burda dursun , kanal İstanbul yapılmayacak, sadece ihaleler verilir, kazma vurulup ödemeler yapılır yandaş şirketlere, öylece kalır , buda seçime yakın olur. Seçimde kaybederler bunu şimdiden biliyorlar ve o işten de parayı alıp giderler. Bunu unutmayın

5. Geri alım kap gönderip yine aldattilar millete sattılar bastılar. Umudum ülke olarak kalmadı, büyük bir felakete gidiyor ülkece bu defa , 128 milyar dolar ya ,kayıp bunuda itiraf ettiler. Vay soyup soğana çevirecekler iyice

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bana göre kap haberide geri alım yani oyunun bir parçası, hepsinin baş rol oyuncusu mu ca it tır. Nedenmi bir kurumdan diğerine virman yapıyorlar, ondan bir başkasına virman , mu Co it elindeki hisseleri başka kurumlara ve isimlere virman edip onlar üzerinden satanda kendisi, geri alım yapicaz fiyatımız bu değil diyede milletin gazını aldılar. Bizzat hisseyi düşüren mu co itin kendisidir. Neden vakıftan A1 e 86 milyon lot virman oldu belli işte. Devlet bu hırsızlara kapı açmış , onlarda çalıyor milletin parasını , adınada serbest piyasa demiş, madem öyle ise şirketin yüzde 51 hissesini kim eline geçirirse o olsun şirket sahibi , şu an mu Co it şirketin sahibi olmamalı, bunu neden yapmıyor, çünkü nasıl çalacak lar. Türkiye'de kurumlar bitik . Devlet aracılığı ile soyguna devam.elbet bir gün ilahi adalet tecelli eder
    Tüm bu düzenbazlıkların başı tabiki mücoit ve avanesi. Birebir katılıyorum. Yıllardır yaptıklarından hiç şaşma yok. Her türlü, piyasayı tokatlıyorlar. Amaçları hisse fiyatını düşürmek değil ama ellerindeki hisseleri sattıkça ve alıcı da ancak bu kadar bulabildikleri için fiyat haliyle aşağı gidiyor. Geri alım açıklamalarının bir sebebi de biraz daha alıcı çekebilmek ve biraz daha buralardan satabilmek. Çünkü ellerinde satacak hala mal hala var ve artık alıcı bulmakta zorlanıyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Birakın arada yem olmayın,bizim ekmeğimize hiçbirzaman yağ sürmemiş büyükler,şimdi birbirini yesin..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Balık baştan kokarmış mücahitte onlara ayak uyduruyor (ne ilk nede son olacak soygunlar,soyguncular) resmen güzel yurdum üstüne atını mahmuzlamış vatandaşımın,halkımın,milletimin helal alın terlerini yağmalıyor yani anlayacağınız devleti yönetenler bizi mücahit'e süzdürüyor..Yolun sonu görünüyor.. zalimler kendi zulümlerinde boğulsunlar inşallah..Peki parlementoda varmı Ülkemizi adaletli,adil,hakkaniyetli yönetecek bir parti ? elbetteki yok hepside çorbacı takımı..Mücahit Ören,seni ve sana göz yumanları Allah'a havale ediyorum Ramazan i şerif hürmetlerine..

Sayfa 650/889 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •