Sayfa 667/889 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Allah rahmet eylesin ve taksiratını affeylesin..Ailesine sabırlar diliyorum..Gerçek olan ahiret alemine vakti saati gelen göç ediyor..O zaman dünya aleminde kendimizi heba etmenin sıkıntılara gark olmanın manası ve anlamı yoktur..Mevcut olan rızıklara ,nimetlere,sağlığımıza şükretmeliyiz..Gelelim mücahit Ören efendinin yaptığı yüz kızartıcı haya dışı zalimliklere, merhametsizliklere,acımasızlıklara,zulümlere o bunları yalnız başına yapmıyor o spk ,bist,iblis ve mevcut hükümetle beraber el ele kol kola yapmaktadır Allah'ın adını,islamı,dini kullanarak..mücahit,Ak parti ve mhp'nin desteğini alarak şirketlerine yatırım yapan ky'ya terör estiriyor ,kan kusturuyor şaibeli,usulsüz,kanunsuz işler yaparak çünkü babasının oğlu.. Allah bu zalimlerin zulmünden bizleri koruyup muhafaza eylesin... Allah ıslah eylesin ve bizleri bunlardan kurtarsın.. Amin.

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Arkadaşlar normalde buraya yazmayı düşünmüyordum ancak Forumumuzda eski üyelerden olan ve çok sevdiğim Ayarsız Tosbağa kullanıcı isimli Sinan Kanpak abimiz Hakka yürüdü.
    Rabbim cennet eylesin mekanını..
    ALLAH rahmet eylesin abim çok üzgünüm .mekanı cennet olur İNŞALLAH eski dostum ne günler yaşamıştık.
    çok mütevazi yardım sever alçak gönüllü bir insanı kaybettik ..

3. Allah rahmet eylesi. Mekanı cennet olsun

4.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Arkadaşlar normalde buraya yazmayı düşünmüyordum ancak Forumumuzda eski üyelerden olan ve çok sevdiğim Ayarsız Tosbağa kullanıcı isimli Sinan Kanpak abimiz Hakka yürüdü.
    Rabbim cennet eylesin mekanını..
    Çok üzüldüm Rabbim rahmeti ile muamele etsin.Mekanı cennet olsun.Yakınlarına sabırlar diliyorum.Başımız sağolsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ALLAH rahmet eylesin abim çok üzgünüm .mekanı cennet olur İNŞALLAH eski dostum ne günler yaşamıştık.
    çok mütevazi yardım sever alçak gönüllü bir insanı kaybettik ..
    A kalite bir insan tam bir beyefendiydi. Rahmetli Faruk abi (Demokrat ) ve Rahmetli Sinan abi ikisi de çok temiz insanlardı. Rabbim bizlere hayırlı ölüm sağlıklı yaşam ve en önemlisi huzurumuzu kaçıran bu hisselerden hak ettiğimiz kazanç ile çıkmayı nasip etsin.
    İyi geceler arkadaşlar
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. Mu Co it endeksin geriye geleceğinden o kadar emin görünüyor ki 58 i bile almak istemiyor. Adam tam bir süzme orosbu evladı

7.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    A kalite bir insan tam bir beyefendiydi. Rahmetli Faruk abi (Demokrat ) ve Rahmetli Sinan abi ikisi de çok temiz insanlardı. Rabbim bizlere hayırlı ölüm sağlıklı yaşam ve en önemlisi huzurumuzu kaçıran bu hisselerden hak ettiğimiz kazanç ile çıkmayı nasip etsin.
    İyi geceler arkadaşlar
    Ben inanıyorum ki gerçekten iyi niyetli ve beyefendi insanlar ancak bu müco itin tuzağına düşüyor, iyi niyetinin kurbanı oluyor. Arada çürük elmalar olsa da burada yatırımcıların A kalite insanlar olduğunu düşünüyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Allah rahmet eylesin ,mekanıda cennet olur inşallah..ailesine sabrı cemil diliyorum..Elbetteki üzülüyoruz çünkü tanış olmasak bile bu sanal alemde aile gibiyiz topik üyesi ( istisnalar hariç) arkadaşlarımızla..Oxijen kardeş,SAĞoLUN.. Not:Arkadaşlar bu rahmetli arkadaşlarımızın gerçek isimlerini nereden öğreniyor, biliyorsunuz..

Sayfa 667/889 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •