Sayfa 674/889 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Yani,şüphesiz,kaçınılmaz bir durum görev kutsaldır Oxijen'm emin ol gerekeni fazlasıyla yaparız lakin bu uzaylı hanıma senin öğretecek çok şeyin olduğunu düşünerek önceliği sana vermek istiyorum böylece biraz olsun öfken dinmiş olur..
    Wise'm, canım kardeşim bu iş için önceliği bana vermiş olmandan dolayı teşekkür ediyorum. Aynı öncelik onayını diğer ortaklarımdan da almak isterim. Kimsenin hakkını, hukukunu gasp etmek istemem.
    Ama emin ol ki burada tüm ortaklar bu iş için sırasını beklemektedir. Her ne kadar sessizliklerini bozmasalar da çiftleşmeye hazır azgın bir boğa kadar kızgın olduklarını tahmin ediyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Uzaylı hanım kim.

3.  Alıntı Originally Posted by erzen1971 Yazıyı Oku
    Uzaylı hanım kim.
    O da bizde saklı kalsın zaten o kendini biliyor başkaları bilmesede olur..Oxijen'm,o şimdi ne kadar şanslı biri olduğunu düşünüyor ve ne kadar şükretsem azdır diyordur

4. Talking

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    O da bizde saklı kalsın zaten o kendini biliyor başkaları bilmesede olur..Oxijen'm,o şimdi ne kadar şanslı biri olduğunu düşünüyor ve ne kadar şükretsem azdır diyordur
    Wise'm o uzaylı bazen elli küsur yaşındayım falan diyor ama ben onun en fazla 30-35 yaşında olduğunu tahmin ediyorum. Yani tam da buradakilerin dişine göre. Sen ne dersin, yanılıyor muyum?

5. İhlasın batmış,tahtası kapanmış hisseler kervanına katılmayacağını düşünüyorsan,hisseni tut,zararına satma.BİST’te 1 TL altında ihlas tan başka hisse yok.Bu durum ihlas için büyük bir prestij kaybıdır.Bu durumda olduğu sürece hiçbir kurumsal güveni olmaz.her iki üç yılda bir hissesini tarihi zirvelere taşımıştır.gazete,ev aletleri,sira holdinge de gelecektir.günlük haftalık aylık porfermasyonuna takllıp ümitsizliğe kapılmamak gerekir..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Oxijen'm,kanımca çok doğru söylersin yanılma payın % 0 gibi ama istersen birde Siren'm e soralım bakalım neler söyler bu önemli mevzudauzayın gizemini ve derinliklerini çok iyi analiz eder kendileri..
    .................................................. .............................................. Kur'ani kerim'in nazil olduğu ve huşu içinde idarak ettiğimiz bu mübarek kadir gecemiz cümlemizin Allah nazarında affına vesile olmasını dilerim..Kadir gecemiz mübarek olsun..Amin..İnşallah..

7.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    İhlasın batmış,tahtası kapanmış hisseler kervanına katılmayacağını düşünüyorsan,hisseni tut,zararına satma.BİST’te 1 TL altında ihlas tan başka hisse yok.Bu durum ihlas için büyük bir prestij kaybıdır.Bu durumda olduğu sürece hiçbir kurumsal güveni olmaz.her iki üç yılda bir hissesini tarihi zirvelere taşımıştır.gazete,ev aletleri,sira holdinge de gelecektir.günlük haftalık aylık porfermasyonuna takllıp ümitsizliğe kapılmamak gerekir..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Her iki üç yılda bir hissesini tarihi zirvelere mi taşımıştır.
    Allah iyiliğini versin Mahir! Hiç mi grafiğini açıp 2000 yılından beri gördüğü tarihi zirvesinin uzaktan yakından hiçbir yerinden geçmediğini görmüyorsun.

8.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Oxijen'm,kanımca çok doğru söylersin yanılma payın % 0 gibi ama istersen birde Siren'm e soralım bakalım neler söyler bu önemli mevzudauzayın gizemini ve derinliklerini çok iyi analiz eder kendileri..
    .................................................. .............................................. Kur'ani kerim'in nazil olduğu ve huşu içinde idarak ettiğimiz bu mübarek kadir gecemiz cümlemizin Allah nazarında affına vesile olmasını dilerim..Kadir gecemiz mübarek olsun..Amin..İnşallah..
    Evet wise'm hatta bu uzaylının müconun 25'lik sevgilisi bile olduğunu düşünmeye başladım.
    Baksana daha kap'da bile esamesi okunmamış müjdeli temettü haberini bize günler önce verdi. Bu insider trading haberini müconun sevgilisinden başka kim günler önce bize verebilirdi ki?

Sayfa 674/889 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •