Special Days Image
Sayfa 675/888 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Ha bir de daha önce, holdingin bile haberi yokken, bir gecede aniden karar verilen geri alım kararı müjdesini yine bize günler önce vermişti.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Halka Açık Şirkette Patron Diye Bir şey Yok

Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Yine uzaylı olduğunu belli ettin. Bist'te fiyatı 1 TL nin altında senin patronunun hissesinden başka hisse mi kaldı ki böyle saçma sapan bir madde konsun. La havle ve la kuvvete.
    Kıymetli paydaşlarım mücah it ile biz aynı haklara sahip ortaklarız. Zaten bu holdingde en fazla pay sahibinin yüzde on hissesi var. Genel kurula katılıp alınan kararlara mesela bedelli sermaye artırımına karşı çıkabiliriz, karar bizim istediğimiz şekilde gerçekleşmez ise mahkemeye taşıyıp yürütmeyi durdurma kararı aldırabiliriz. "Patron" kavramı en yüksek pay sahibinin ahlak dışı hareketlerine karşı bir kabulleniş içerdiği için görüşlerimi paylaşmak istedim Teşekkür ederim.

3. Allah C.C. rahmet eylesin. Ailesinin bayramı hayırlı olsun. ....

26-05-2020 14:59
    demokrat76
    Konu: IHLAS - İhlas Holding
    hayırlı bayramlar..........
    geçen sene Ramazan bayramımı kutlamıştı. bir kaç gün sonra vefat etmişti. Vefalı bir dost olduğu aşikardı.

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Her iki üç yılda bir hissesini tarihi zirvelere mi taşımıştır.
    Allah iyiliğini versin Mahir! Hiç mi grafiğini açıp 2000 yılından beri gördüğü tarihi zirvesinin uzaktan yakından hiçbir yerinden geçmediğini görmüyorsun.
    Gazete,ev aletlerinden bahsetmiştim.holding e de sira gelir.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by Patazoğlu Yazıyı Oku
    Kıymetli paydaşlarım mücah it ile biz aynı haklara sahip ortaklarız. Zaten bu holdingde en fazla pay sahibinin yüzde on hissesi var. Genel kurula katılıp alınan kararlara mesela bedelli sermaye artırımına karşı çıkabiliriz, karar bizim istediğimiz şekilde gerçekleşmez ise mahkemeye taşıyıp yürütmeyi durdurma kararı aldırabiliriz. "Patron" kavramı en yüksek pay sahibinin ahlak dışı hareketlerine karşı bir kabulleniş içerdiği için görüşlerimi paylaşmak istedim Teşekkür ederim.
    Sn. Patazoğlu paydaşım öncelikle aramızda ilk defa yazarak seni görmekten mutluluk duyduk. Evet Mücoiti'nin payı %12.5 ama onun payı imtiyazlı pay ve hep yönetim kurulu başkanı, kısaca patron. Yani senin benim payım gibi değil. Biz sadece şirketin karına (olmayan) ve zararına (hep olan) ortaklık ve yılda bir genel kurula katılma hakkından başka çok fazla haklara sahip olmayan dağınık bir topluluğuz. Ha birleşir %51'i temsil edebilirsek birçok şeyi değiştirebiliriz tabii ama bu nerdeyse imkansız. Çünkü adamlar hırsız ve herşeyi düşünüp tedbirini almışlar. Böyle birşeye asla müsaade etmezler ve gerekirse çoğunluk hisseyi tekrar ele geçirirler. Yani böyle altın yumurtlayan bizim gibi yatırımcıları pardon tavuğu kime kaptırmak isterler ki?

6.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Gazete,ev aletlerinden bahsetmiştim.holding e de sira gelir.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Bu işler çok da sıraya bakmıyor Mahir dostum. Önce bir kar etsin, daha doğrusu ediyor da bunu iç etmesin, çalmasın, temettü versin, tekrar eski günlerine döndüğünü göstersin işte o zaman o zirveleri tekrar görme ihtimali olur. Ama bu zihniyetle, aldatma, kandırma, yalan ve çalma ile o iş biraz zor. Şimdilik, 2-3 yılda bir ancak yatırımcısını soyma sırası gelir.

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sn. Patazoğlu paydaşım öncelikle aramızda ilk defa yazarak seni görmekten mutluluk duyduk. Evet Mücoiti'nin payı %12.5 ama onun payı imtiyazlı pay ve hep yönetim kurulu başkanı, kısaca patron. Yani senin benim payım gibi değil. Biz sadece şirketin karına (olmayan) ve zararına (hep olan) ortaklık ve yılda bir genel kurula katılma hakkından başka çok fazla haklara sahip olmayan dağınık bir topluluğuz. Ha birleşir %51'i temsil edebilirsek birçok şeyi değiştirebiliriz tabii ama bu nerdeyse imkansız. Çünkü adamlar hırsız ve herşeyi düşünüp tedbirini almışlar. Böyle birşeye asla müsaade etmezler ve gerekirse çoğunluk hisseyi tekrar ele geçirirler. Yani böyle altın yumurtlayan bizim gibi yatırımcıları pardon tavuğu kime kaptırmak isterler ki?
    Hemde çift sarili yımırtlayan tavuklar Desene mücovid19 organik besleniyor bizim çift sarili yımırtalarımızlaafiyet olsun sofrasında yiyenlerin cümlesine...

8.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Hemde çift sarili yımırtlayan tavuklar Desene mücovid19 organik besleniyor bizim çift sarili yımırtalarımızlaafiyet olsun sofrasında yiyenlerin cümlesine...
    Çift sarılı, organik yumurta, ilahi wise'm.

Sayfa 675/888 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •