Sayfa 682/888 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    O yüzde 1 ihtimal yüzünden bile birilerine tazminat ödemek istemiyorum O yüzden konuşmuyorum. İnşallah güzel ve kazançlı günlerimiz olur yakında ve hepimiz bir nebze de olsun rahatlarız.
    Kazancınız bol ve bereketli olsun.
    Kardeşim,amin,inşallah..Allah muhafaza,anlıyorum seni..Selam ve dua ile..

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Yahu başkent Allah iyiliğini versin emi, sen bu kadar ihtiyatlı olamazsın.
    Bu kadar ihtiyatlı olsan borsaya bulaşmazdın. Hadi bulaştın diyelim, 700 şirketten ihlas grubuna bulaşmaz ve de üstüne yıllardır bu iblislerin hisselerini taşımazdın. Senin dilinin altında başka bir bakla var ya hadi hayırlısı..
    Yani ben Kül yutmazmıyım diyorsun OXİ İyi geceler..

3.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Oksijenim kimden bahsediyosunuz yahu, ender mi yoksa

https://www.youtube.com/watch?v=oBKBnJKGutQ
    Çizilecek Kestane aynen çek ayağını üstüne bastın ,Siren'm

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    eskiden buralarda aylık haftalık grafikler paylaşılırdı yorumlar yapılırdı şuralarda destek direnç falan var diye heygidi o günler.. kabile reisi vardı sağlam teknikçiydi ama pek belli etmezdi...şimdilerde hiç ses seda vermez oldu o da.

1-dostlar, bu ihlas 3 5 ay sonra bu fiyatların üstünde mi olur yoksa altında mı ?
    2-dostlar, kısa vade destek dirençler nelerdir?
    3-spek, tamam mı devammı
    Bahsettiğin ve sorduğun 3 soru çok önemli gerçekten ''kabilem'' ancak cevaplıyabilr tekniği yamandır

5. Sevgili spek,
    Artik düşürme hiseyi, birseyleri bahane edip gene dusurme, artik cikar hisseyi, kendim icin demiyorum, ben beklerim nekadar beklemem gerekiyorsa sosyal medyada üzülen insanlari görüyorum ondan mutevellit yoksa oyle ara ara ugrar fiyata bakar birde eski dostlar ne muhabbetler cevirmis ona bakar gecerim
    Sevgi ve salglikla kal bu arada yazdiklarimi yatirim tavsiyesi olarak alma

6. Acaba Devlet kayyum yolu ile veya direk olarak bir şirkete el koysa veya belirli oranda hissesini alsa ve özel şirket mantığı ile

yönetse sizce nasıl bir sonuç ortaya çıkar?

Lütfen yazımı yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyiniz.

7. Beklenen videolarda kelime ihlas usa vatandaşı geçerse fiyat ne olur.......y.t.d.

Alıntı Originally Posted by thebest Yazıyı Oku
    Beklenen videolarda kelime ihlas usa vatandaşı geçerse fiyat ne olur.......y.t.d.
    Kayyum atanır. Şirketin içi boş olduğu için devlet tarafından iflasına karar verilir. Tahtası kapanır. Bist bu çöp hisselerden kurtulmuş olur.

Sayfa 682/888 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •