Sayfa 691/888 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Ekremin haberi sonrasında twitterden ti ye aldık Çünkü en çok yatırımcı mağdur eden grubun gazetecisi yatırımcı zarara uğratılıyor diyor kendi şirketlerine bakmadan
    Adamlarda yüzsüzlük gırla gidiyor resmen vatandaşlarla vaşak geçiyorlar ama akıl hocaları koruyup kollayanlarda aynı politika içinde değilmidirler sürekli bizler tek ayak üzerindeki yalanlarıyla kandırmıyorlarmı Aaahhh Başkent'im aaahhhh hepimizin malümu olan abara dubara işler..

2. un anbalaji torba veya çuval olur dedik ama,görünüşe bakılırsa buiş te bidona bağlandı..

3. haber varmı.
    Son düzenleme : Mahir; 14-06-2021 saat: 18:29.

4. iha bu hafta halka arz olunacakmış haber bu
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by vedayt Yazıyı Oku
    iha bu hafta halka arz olunacakmış haber bu
    Bende ihlasın hisselerinde başka bedelli bölünecek varmı diye ararken hiç aklıma yeni arz gelmemişti.şimdi insanın aklı ihlasın bedelli bolünme arafesinde gelen haberlere gidiyor.Yok yok okadarda değil.bu hepten çoluk çoçuk kandırma işi gibi olur.Okadarda değil yani,her seferinde yermi yani.

6. Dostlar haberin kaynagi ozur mu dilemis ? Nedemis?😅 hata mi yapmis yoksa

7. Bir başka hisse olsa olabilir derdik.yahu şakamı bu..
    Adamlar ülkenin önemli haber ajanslarından,fakat kendilerini igilendiren haberleri bir başka haber ajansı veriyor.çok merak ediyorum savunma nasıl olacak.doğrulayamaz,en kolayı yalanlamak.eğer yalanlarsa belki güvenini tehsis eder.yoksa ilalebet ihlasın hiç birşeyine güven kalmaz..

8. Ben pala olsam, sirf eglencesine boyle haber yapip sonra da yalanlayip ama aslinda ilk dedigim gibi sey edermiydim aklimi kurcaladi boyle bir soru, siz olsaniz ne yapardiniz ?

Sayfa 691/888 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •