Sayfa 692/887 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 7095 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Kimsenin duşuncesine karışmam hisse alırım beklerim firma kazanır ben kazanırım.Firma zarar eder dolaysiyle bende zarar ederim.Onceliğim yatırım yaptığım firmanın dürüst olması.Namkör değilim ihlasların bir şirketinden hemde en zor günlerimin birinde az çok bişeyler kazanmıştım.Eğerki bu haber,yani bir başkasından duyduğumuz haber yalan ve ya yanlış değilse birdaha ihlasların hiç bir hissesinden almam.aymazlık,sorumsuzluk,kendinden bihaber,cidddiyetsiz sayar çiddiyetsiz kişilerden uzak durmak gerektiğini bilirim.

2. son olarak şunu soyleyeyim.Şimdi bu ekonomimi neymiş,
    ilgimi hiçmi hiç çekmeyen,patronların değirmenine şu taşıyan bu dergi.Boyle bir haber yaptı.bilinçli veya bilinçsiz,ihlasların bilgisi dahilinde veya değil.Neyse ihlasın meslektaşıdır,ihlaslar direk bu bir yalan haberdir demez,bakalım nasıl yumuşatıp eti şişi yakmadan soyleyecek.
    Son düzenleme : Mahir; 15-06-2021 saat: 14:36.

3. sevgili spek ,
    Bak çalıların arkasinda cay icenler varmis, yap bi harekette herkes bir gelsin şenlensin buralar.

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Esas ünlüler çalılıkların arkasında orada inek obası şenlik yapıyor.. Biz öncü birlik hazır kıta ama arkadakiler diyorlarki çaylarda hani demli haa .bizim malesef damağımız kuruyor burada..
    .

5. şu un işinin yalan haber olduğunun nasıl anlatılacağını çoook merak ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    şu un işinin yalan haber olduğunun nasıl anlatılacağını çoook merak ediyorum.
    Neyini merak ediyorsun Mahir. İhlaslarla yeni mi haşır neşir oluyorsun. Onlara göre yalan söylemek çok mu zor sanki. Daha büyüğünü zor olanı hatta profesyonellik isteyenini yapıyorlar. Yıllardır zaten yalan yalan yalan söylüyorlar. Bu onlar için çocuk oyuncağı. Yıllardır çalıyor çalıyor çalıyorlar. Yıllardır yatırımcılarını dolandırıyor dolandırıyor dolandırıyorlar. Sen bunları bilmiyor musun ya da ilk defa mı karşılaşıyorsun ki nasıl anlatacaklarını merak ediyorsun? Bize masal anlatma kardeşim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Epey zamandır tez hazırlıyorum.Bu iş benim tez imin konusu kardeş.Onun için fazla ilgilendiriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Epey zamandır tez hazırlıyorum.Bu iş benim tez imin konusu kardeş.Onun için fazla ilgilendiriyor.
    Mahir, bu forumda çok uzun seneler okuyan, alanında ihtisas yapan çok değerli insanlar olabilir, bir nevi tam yerine düşmüş bile olabilirsiniz, lakin size yardımcı olabilirler mi bilmiyorum.
    Tez konunuzu çok merak ettim doğrusu.

ecnebilerin dediği gibi rocket science falan mı yoksa?
    Yada piskoloji ?
    kimbilir astrolojimi mi yoksa?

yukarıdakiler, ihlas ve tez konusun ortak kesişimi ne olaki acaba cahilliğimi mazur görün.
    Son düzenleme : Siren; 15-06-2021 saat: 21:33.

Sayfa 692/887 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •