Sayfa 699/888 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. çok güzel bir formasyon gördüm ihlasda ama korkumdan giremiyorum donu kaptırırız diye.
    eğer çalışırsa formasyon, buralar şenlenir.
    şimdiden not düşeyim. )

2.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    İhlas söke una teklif verdik dedi sermaye artırımını başarıyla biterdi.görüşmelerimiz devam ediyor diyerek kalan lotları taşıyıcılara itinayla yükledi.söke un ingilizlere satıldı.yeni zamanlarda yeni hikayelerde buluşmak ümidiyle..
    Arkadaşım şakamısın sen ya. Sokenin hisselerini 2015 yilinda aldı ingilizler. Okudugun haber 2015 in haberi

3.  Alıntı Originally Posted by KRM55 Yazıyı Oku
    Arkadaşım şakamısın sen ya. Sokenin hisselerini 2015 yilinda aldı ingilizler. Okudugun haber 2015 in haberi
    Bu arkadaş daha önceki yazılarında hem yüksek lisans yaptığından, hem de bir ekonomi dergisi yayınladığından falan bahsetmişti. Dolayısıyla en güncel ve doğru haberler ondadır helalde.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by wastedsunset Yazıyı Oku
    çok güzel bir formasyon gördüm ihlasda ama korkumdan giremiyorum donu kaptırırız diye.
    eğer çalışırsa formasyon, buralar şenlenir.
    şimdiden not düşeyim. )
    Güldürdün beni ( ''Donu kaptırırız'' ) Kardeşim,aman haa hemen sıyrılmaması için dikkatli ol çift lastikli olmasına dikkat et ne bileyim gerekirse kilitli çift don giy ama bizi iblis'e madara etme itibarsız süzme yoksa cümle alemin ağzına bizi sakız eyler ondan malüm her türlü fırıldak ,kötülük beklenir..Formasyon için teşekkürler ancak yine iblisin oyunlarından biridir diye düşünüyorum yani ''TUZAK'' diyorum..Dilerim,temenni ederim herşey ümit ettiğin ve beklediğin gibi olur..

5.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Bu arkadaş daha önceki yazılarında hem yüksek lisans yaptığından, hem de bir ekonomi dergisi yayınladığından falan bahsetmişti. Dolayısıyla en güncel ve doğru haberler ondadır helalde.
    Selamlar Oxijen'm Nerelerdesin ,özlettin kendini..

6.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Selamlar Oxijen'm Nerelerdesin ,özlettin kendini..
    Sana da selam Wise'm. Malum piyasa durgun, bizimki her zamanki gibi uyuz ve durgun. Hal böyle olunca buralar da kuş uçmaz kervan geçmez bir topik haline dönüştü ve kimsenin yazası gelmiyor artık. Meydan da boş kaldı tabii. Senin anlayacağın atıp tutmak için tam ideal yani.

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sana da selam Wise'm. Malum piyasa durgun, bizimki her zamanki gibi uyuz ve durgun. Hal böyle olunca buralar da kuş uçmaz kervan geçmez bir topik haline dönüştü ve kimsenin yazası gelmiyor artık. Meydan da boş kaldı tabii. Senin anlayacağın atıp tutmak için tam ideal yani.
    Aleyküm selam Oxsijen'm ''Battı balık yan gider'' misali diyorsunuz..Katılıyorum sana çok haklısın ancak arada sırada uğraki sağlıklı olduğunu bilelim..

8.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Aleyküm selam Oxsijen'm ''Battı balık yan gider'' misali diyorsunuz..Katılıyorum sana çok haklısın ancak arada sırada uğraki sağlıklı olduğunu bilelim..
    Çok teşekkür ediyorum wise'm. Biliyorum bu topik çok değerli insanların sağlığını bozdu hatta Hak'kın rahmetine kavuşanlar oldu. O yüzden Allah'tan öncelikle herkes için sağlık, sıhhat diliyorum. Gerisi gelir İnşallah.

Sayfa 699/888 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •