Special Days Image
Sayfa 707/888 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Sevgili spek sen bu hisseyi 57 yapinca ister istemez sevindim

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Lağım kefali süzme, o soruyu evdekilerine yani geniş ailenize sorsan diyorum 55 milyon alt kademelerine koymuşlarmıymış haa çünkü bende çok merak ettim bilse bilse onlar bilir ben yardımcı olamıyacağım ..AGOÇ.yatırım tavsiyesi değildir...
    Yaziklar olsun sana, küçükken insaatami topun kacti kimler ne kotulukler etti de boyle oldun, bu ne haset bu ne kin kendini bile sevmiyosun belliki. Allahim sen bu kulundan rahmetini esirgeme...amin

3.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Yaziklar olsun sana, küçükken insaatami topun kacti kimler ne kotulukler etti de boyle oldun, bu ne haset bu ne kin kendini bile sevmiyosun belliki. Allahim sen bu kulundan rahmetini esirgeme...amin
    Sana bin kere yazıklar olsun çünkü bana defalarca nahoş gayri ahlaki cümleler kurdun utanmaz insan geri dönüp bana hitaben yazdıklarını neden okumuyorsun..Ben seni kaç kere ikaz ettim arkadaş biraz düzgün ol bana kullandığın cümleler hiç hoş ve ahlaki değildir diye ama sen ısrarla aynı ahlaksızlığı devam ettirdin ..Çuvaldızı önce kendine batır sonra iğneyi başkalarına yok öyle kendine arzu etmediklerini başkalarına yapmak yaparsan karşılığınıı görürsün sabrında bir kararı ölçüsü var..Sen beni ne kadar tanıyorsun yediğimiz içtiğimizmi var seninle yoksa askerlik arkadaşımıyız niye haset kin edeyim sana..insan kendinden bilir işi inşaata senin topun kaçtığı belli şimdi daha iyi anlamış oldum..Geçmiş olsun zamanla alışırsın hatta ihlas 1 tl olursa hepten unutursun..

4. Evet an itibariyla dolar tl grafigi dikkatimi cekti hayirlisi bakalim onumuzdeki gunler neler olacak

5. istersen topu benim bulunduğum yere doğru kaçırabilirsin gönlün rahat olsun iyi davranacam.. Söz sadece sana ayrıcalık yapıp elma şekeri alıcam kıymetini bil..Not:Neşen yerine geldimi ? Ayrıca kalbini kırdığım için özür dilerim.. söylediğim ne varsa geri alıyorum..Üzüldüm vicdanım rahat değil..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 31-07-2021 saat: 22:53.

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Evet an itibariyla dolar tl grafigi dikkatimi cekti hayirlisi bakalim onumuzdeki gunler neler olacak
    Dolar tl izlemeye devam an itibariyle kirmizi, ayrica bist 100 dolar grafigi de incelemeye deger kanimca...

7. Sevgili muhterem spek, Ihlas grafiğine bakiyorum da acaba formasyonlar icinde hangisini secip yakistirsam bilemedim
    Dostlar bu grafik neye benziy

8. Tek basima yazmaktan cok sıkıldım sevgili spek. Biraz çıkar da dolsun buralar 2 muhabbet edeli. mesela birazdan .

Sayfa 707/888 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •