Sayfa 718/890 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    Kendi yazdığın yazıyı da oku anla.! Bak suç unsuru oluşturan cümleler kuruyorsun burda! Bu site buna müsade etmez etmemeli! Burası Siyaset arenası değil! Olayı aldığın hissenin sahibine indirgedigini zannetme! Tekrar tekrar oku yazdıklarını sonra zaten okuyacaksın!
    Sen de kimsin böyle, gelmiş önüne gelini üstü kapalı tehdit ediyor, aba altından sopa gösteriyorsun. Yok suçmuş, yok siyasetmiş. Yapılan aleni nitelikli dolandırıcılığı dile getirmek ne zamandan beri suç oluyor? Sana göre hırsızlık suç olmuyor da, hırsıza hırsız demek mi suç mu oluyor şimdi?
    Bedelli yapmak için 1 tl üstüne getirilmiş, paraları toplayınca tekrar eski fiyatına döndürülmüş bu planlı, programlı dolandırıcılığı eğer ky isen biraz sen de dile getirsene. Kasasına 5 ay önce 709 milyon para girmiş yılların holdinginin endeksin şu zirve değerinde bugünkü piyasa değeri 870 milyon tl. Bunun adı talan, hırsızlık değil de nedir? Buna çanak tutanlar sorumlu değil de, saf yatırımcılar mı sorumludur? Dün topiğe girdin, bugün ahkam kesiyorsun. İnsanlar kandırılmış, insanların canı burnunda zaten bir de üstüne gelip burada insanları tehdit etme. En hafif deyimiyle, var git işine abuk sabuk konuşma en iyisi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sen de kimsin böyle, gelmiş önüne gelini üstü kapalı tehdit ediyor, aba altından sopa gösteriyorsun. Yok suçmuş, yok siyasetmiş. Yapılan aleni nitelikli dolandırıcılığı dile getirmek ne zamandan beri suç oluyor? Sana göre hırsızlık suç olmuyor da, hırsıza hırsız demek mi suç mu oluyor şimdi?
    Bedelli yapmak için 1 tl üstüne getirilmiş, paraları toplayınca tekrar eski fiyatına döndürülmüş bu planlı, programlı dolandırıcılığı eğer ky isen biraz sen de dile getirsene. Kasasına 5 ay önce 709 milyon para girmiş yılların holdinginin endeksin şu zirve değerinde bugünkü piyasa değeri 870 milyon tl. Bunun adı talan, hırsızlık değil de nedir? Buna çanak tutanlar sorumlu değil de, saf yatırımcılar mı sorumludur? Dün topiğe girdin, bugün ahkam kesiyorsun. İnsanlar kandırılmış, insanların canı burnunda zaten bir de üstüne gelip burada insanları tehdit etme. En hafif deyimiyle, var git işine abuk sabuk konuşma en iyisi.
    Oxijen'm, ağzınıza sağlık adamın,delikanlının dibisin Hayırlı akşamlar kardeşim..

3. Sayın Oxijen ve Wise kardeşler,doğrunun ve haklının yanında durup iblislere gerekli cevapları verdiğiniz için çok teşekkür ederim..Sağ olasınız..Bizler burada mücahit Ören ve diğer şirketlerini kötü yöneten patronların şirketlerine yatırım yapan yatırımcılara yaptıkları haksızlıklara,soygunlara,alavere,dalavere ile uğrattıkları çok yüklü zararlara parmak basıyoruz ki SpK ve Devleti yönetenler bizim buradaki mağduriyetimizi duysunlar diye..Mücahit Ören'nin suçları kabahatleri arşa kadar ulaşmıştır ama ne yazıkki şirketlerine el konulması kayyum atanması gerekirken Devleti yönetenler ve ortakları bu şahsın suçlarını şaibeli soygunlarını görmezlikten gelip özelliklede arkasında durup korumaya almışlardır..Bu durum adaletli,hakkaniyetli bir durum değildir mağdur,mazlum vatandaşlara karşı ..Ben bu haksızlıklara değinirken yallama zağar'ın birinin saldırılarına,tehditlerine maruz kaldım..Doğruların,haklıların,mağdurların yanında saf tuttuğunuz için bir kez daha teşekkür ederim..İyiki varsınız..Hayırlı akşamlar..

4.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Sikmayın canınızı.bugün borsadaki hisselerini sermaye olarak kullanan şirketler,yarın bugünki piyasa değeri kadar temettü verebilir kimbilir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hakikaten ne kadar seksi bir durum olur.

0.58 TL ye TEMETTÜ.

İnşallah o günleri de görürüz.

5. Yıllardır ihlas topiğine girmemiştim.
    Hele bir bakayım dedim.
    Konular aynı ağlamalar zırlamalar küfürler hakaretler yandaşlar spek adamları ky savunucuları yandım diyenler iyi ki yandın diyenler.
    Sadece rumuzlar farklı, ihlas aynı ihlas hep ele veren durumunda...

Allah sabır versin elinde olana, maliyeti yüksek olana daha çok sabır versin. Müco bu asla para kazandırmaz, asla mutlu etmez.
    Maliyete gelirsin bilmem ne kadar ay yıl sonra paramı kurtardım zan edersin ama taşıma maliyeti enflasyon aslında paranı pul etmiştir.

Müco her durumda kazanır.
    Hisse 20 krş ta olsa 60 krş ta olsa kazanır. kendine satar kendinden alır. arada sen malını kaptırır veya mallanırsın ama aldığın fiyatın üstünde satamazsın. satmak için aylarca beklersin.

Sen kimsin aga diyene söyleyeyim. Ben 2013 yılında ihlasa giren 2019 yılında büyük mücize iyi bir karla kademeli çıkıp en tepelerden mal satmış biriyim.
    Bunu başarmak için sonsuz sabır lazım, Mücoya kaptırdığınız paraya asgari 5 yıl ihtiyacınız olmaması lazım. Köprüden savurdum martılara attım diyebileceğiniz bir para olmalı bu para. Asli işinizden kazanıyor olmanız, düzenli olarak maliyet düşürmeniz lazım, bu dediğim stoploss yapamayanlar için geçerli.

Mücoya paçasını kaptıranda peygamber sabır olmalı vesselam...

ALMAYIN.. ALMAYIN... ALMAYIN.
    ALDIRMAYIN... ALDIRMAYIN... ALDIRMAYIN.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6. Wise ve Kabile ortaklarım biz burada şimdilik diyelim kader birliği yapmış insanlarız. Gelip edebiyle, boş yapmadan, dalga geçmeden yazı yazana eyvallah, yazar, ama bu foruma ayar vermeye çalışan da her zaman cevabını alır ve bu hepimizin görevidir. Sizler de adam gibi adamsınız ve seviliyorsunuz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Şirket geri alım programını unutmuş olabilir mi?

0.58 den almayıp nominalin üstunde mi alıcak, ne dersiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sevgili spek
    https://www.instagram.com/reel/CSCvA...um=share_sheet
    Artik usul usul sahneye lutfen
    https://www.instagram.com/reel/CSM3x...dium=copy_link
    kugu gibisin masallah

Sayfa 718/890 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız