Sayfa 735/889 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,479
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    _____@@@-------______------__________+++_____
    Tahta yapıcı sanki bıyık altından gülüyon ne 51 i. Alt da daha 40 kuruş var der gibi halin var bakalım 40 kuruşa basacak #öt varmı sende

Yazılarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir.

Hayırdır tahta yapıcı dötünümü değiştirmiş...
    5-6 sene önce 20 gruştayken farklı bir döt mü kullanıyomuş...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

2.  Alıntı Originally Posted by 2ileri1geri Yazıyı Oku

Hayırdır tahta yapıcı dötünümü değiştirmiş...
    5-6 sene önce 20 gruştayken farklı bir döt mü kullanıyomuş...
    ___________-----------_________---------____---

Yani malum yeri yalama olmuştur
    Daha evvel yaptiysa tekrar yapabilir dimi bakalım yapabilecekmi
    Yazılarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

3. Spek hadi ver elini bugun siren gunu olsun bak olmadik yerlere goz dikenler var
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Spek hadi ver elini bugun siren gunu olsun bak olmadik yerlere goz dikenler var
    ____------____####----____________++++_____

Tahta yapıcı nın en sevdigi hava bu günkü havalar endeks yukarı giderken kagidi goturmez 57.58 yapar 56 57 kapatir
    Çünkü küçücük yatirimciyi en sinir ettigi havalardir küçücük yatirimci nalet olsun der satar hisse gidiyor diye 58 den alir iki kademeye hem dönmüş olur hemde küçücük yatirimcinin sinirlerini yıpratır.
    Sırasiyla once 40 daha sonra o 25 kuruşlar bu ekrana gelecek bak bu sekilde bana dusunduren tahta yapıcı sen utan
    Yazılarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    Sayın siren bende 40 kuruşa ihlas alacak göz varmı değil 40 kuruşa 25 kuruş uzeri ihlas alırsam namerdim benim icin ihlas hisse alım yeri 20 ila 25 kurustur uzerini hak etmiyor.bu sekilde bana dusunduren tahta yapıcı utansın
    Boyle bi ortamda ihlas almak zaten risk emin ol 25 kurustan da almak risk olacak ama benim icin ederi o
    Yazılanlarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir
    https://youtube.com/shorts/8mZYWZPqxqs?feature=share
    Kul yutmam ben mi diyorsun yoksa?

6. Kibirli, nacizane benim gonlum hisse bugun ciksin ister...

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Kibirli, nacizane benim gonlum hisse bugun ciksin ister...
    _____-------______------___________------
    Sayin siren can 5 seni yillardir tanirim beni sende tanirsin belki yeni niclet kim bu ukela diye bilir ama ne demokratlar gibi kaliteli insanlar gorduk Allah gani gani rahmet eylesin
    Seni severim o yüzden hayal kirikligina girme hareket olmaz ara sira saman alevi gibi hareket yapar lakin önce o 40 lar daha sonra 25 ekrana gelecek zaman hakli cikaracak demiştin diyeceksin
    Sadece hayal kuruyorum atıp tutuyorum

Yazılanlarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    _____-------______------___________------
    Sayin siren can 5 seni yillardir tanirim beni sende tanirsin belki yeni niclet kim bu ukela diye bilir ama ne demokratlar gibi kaliteli insanlar gorduk Allah gani gani rahmet eylesin
    Seni severim o yüzden hayal kirikligina girme hareket olmaz ara sira saman alevi gibi hareket yapar lakin önce o 40 lar daha sonra 25 ekrana gelecek zaman hakli cikaracak demiştin diyeceksin
    Sadece hayal kuruyorum atıp tutuyorum

Yazılanlarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir
    Sen beni dusunme bosver kibirli
    https://youtube.com/shorts/0gxNetYl0Dc?feature=share

Sayfa 735/889 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •