Sayfa 746/889 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sevgili Wise dostum, başın sağolsun, merhumeye Allah rahmet eylesin. Yakınlarda mı oldu bu olay? Gerçekten çok üzücü ve insanı derinden yaralayacak bir mevzu.
    Maalesef toplumumuzdaki yozlaşma ciddi boyutlarda. Ama az ama çok her kurumda, her ticarethanede, her ortamda ve platformda kuralsızlık, kanunsuzluk, adam kayırma, hile, riya, yalan, adam sendecilik ve daha listeyi uzattıkça uzatacak neler neler had safhada almış başını gidiyor. Bu da bizim neden bu kadar geri kaldığımızın ve neden her konuda nal topladığımızın nişaneleri. Karamsar bir tablo oldu ama maalesef durumumuz bu. İnşallah tüm toplum olarak biran önce silkelenir, uyanır kendimize geliriz. Ama bu öyle kendi kendine olacak, biranda olacak bir mevzu da değil. Herkese bol sabırlı, yaa sabırlı güzel günler dilerim.
    Kadim dost güzel insan OXiJEN'm,eyvallah sağ olasın, var olasın,Allah razı olsun,cümle geçmişlerimize rahmetler diliyorum..Yakın zamanda değil 2011 yılı mart ayında Annem'i malesef doktor'n evinden vermiş olduğu talimatla hemşiresinin yapmış olduğu içeriğinin ne olduğunu bilemediğimiz (siyanür olabilir) iki adet çok ağır ağrı kesici iğne sonucu kaybettik..O akşam nöbetçi doktorun nasıl yaparsınız böyle bir yanlışı diye feryadı figan etmesi hastayı derhal yoğun bakıma alın diye bağrışmasına şok olduk neler oluyor diye yoğun bakıma koşuşturduk ama malesef çok geç iğnelerin olumsuz yan etkisinden Annem'n taniyonu fırlamış kalp krizi geçirip ölmüştü.. O üzücü anı aklıma bile getirmek istemiyorum çünkü çok çareiz kalmıştım Annem gözümün önünde yok yere ölmüştü.. Kimi kime şikayet edeceksin olayı hemen örtbas ettiler..Kardeşim,yakınlığın ve duyarlılığın için çok teşekkür ederim..Ömürlü olun..Selamlar...İyi akşamlar..

2. Lani çimi bilmemben yatırım yapıyorum kandırılacağım kandırılmayacağımonuda bilmem benkoylıyyuö herkesin efendisiyim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. İhlas Pazarlama A.Ş. nin iştirak yapısını bir arkadaşımız atabilirse çok memnun olurum.

Teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    konu da yeni başlık mı var
    2 gündür hareket yok
    agode

6.  Alıntı Originally Posted by AYHAN Yazıyı Oku
    konu da yeni başlık mı var
    2 gündür hareket yok
    Yok dostum,

"pisi pisi, münafık spek"

tahtayı da topiğide kuruttu.

7. gazatede birin altına doğru yolculuğa başladı.Demekki,ihlasların bir uzerine hissesi kalmayacak.Anlaşılan ihlas bist te politika değişikliğine gitti diye düşünüyorum.anladığım yuksek fiyatlarla işlem gören hisselerde çok hareket olmuyor.Beklentisi olmayan hisselerde günlük yüzdelik marjlar göze batıyor.patron alım satım ile çok kazanamıyor.Fakat krş olan hisselerde ucuz kaldı diyerek çakılan çok oluyor.çakılan çok olunca birileri hup hup ediyor..

8.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Hikayene çok üzüldüm dostum. Tekrar başın sağolsun. Mevcut devlet kadrolarının çoğu kendi adamları çünkü her birimde liyakatsızlık had safhada. Referansı olmayanı devlet memuru yapmıyorlar dolayısıyla dokunulmazlar, istediğin kadar şikayet et sonuç nafile ...
    Tüm beddualarınız kabul olsun demekten başka birşey gelmiyor elimizden.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başın sağolsun. Rabbim mekanını cennet eylesin teyzemizin
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 746/889 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •