Sayfa 754/889 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Sen nasıl bir yalaka ve yalamasın çaycı mahir, soyguncu mücahit'in aynı yastığa baş koyduğu yavuklusumusun nesin tüm yasal olmayan gayri meşru işlerini bildiğin halde onu masumlaştırıp savunuyorsun burada insanda biraz utanma arlanma olur .. Zor durumda kalmışmış yıllardır hem Devleti hemde vatandaşı soyuyor gerçek fatö onu koruyup kollayanlar,savunanlar ve mücahit Ören'dir ..Zalimlerin yanında yer alanlarda günahlarına ortak ve zalimdir ..Memleketinden adam çıkmaz çaycı efendi...
    Haksız değilsin wise'm. Adam ne kadar rahat ve tuzu kuru, insan şaşıyor. Zaten forumdaki ortaklarla genelde vaşak geçiyor ve yazdıkları ile hiç güven de vermiyor. Sen de ağzının payını vermişsin tabii. Kalemine sağlık dostum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Oxijen'm ,özlettin kendini, nerelerdesin.. eyvallah,sağ olasın...Din taciri soyguncu mücovid19 ve buradaki hayasız avaneleriyle mücadele ediyoruz ..Neymiş efendim ;çay yapraklarını çaykur'a vermişmiş çalılarınıda ziyan etmemiş kendisi almışmış kalkmış onu savunuyor bana sanki niye aldın diyen var

3. Sultan Süleyman Han,Pargalı Mücahit Ören'i çok yakın zamanda sırtında fasülye kazığı kırmak için saraya çağırırsa hiç şaşırmam kırdığı ceviz kırkı geçti bile..

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Sen nasıl bir yalaka ve yalamasın çaycı mahir, soyguncu mücahit'in aynı yastığa baş koyduğu yavuklusumusun nesin tüm yasal olmayan gayri meşru işlerini bildiğin halde onu masumlaştırıp savunuyorsun burada insanda biraz utanma arlanma olur .. Zor durumda kalmışmış yıllardır hem Devleti hemde vatandaşı soyuyor gerçek fatö onu koruyup kollayanlar,savunanlar ve mücahit Ören'dir ..Zalimlerin yanında yer alanlarda günahlarına ortak ve zalimdir ..Memleketinden adam çıkmaz çaycı efendi...
    Ama oyle etneyin.Oyle ediyisunuz sonra çikayı orağın sapı.Yahu Bana pire yavrusu diyorsun,hiç yuz kiloluk piremi olur.Ayrıca memleketimden adam çıkmaz diyorsun da,memleketinde adam mı vardıda yaklaşık 40 yıldır memleketimin adamları yonetiyor.Ayrıca,kim yalan demiyorki,mucait 3 beş yalan demişte ne olmuş yani, oyle birkaç hikayecik uydurmasaydı,bedelli sermaye artırımına kim katılırdı.Hadi ordan.Hadi ordan.kurnazdır enver amcamın oğlu...Ha unutmadan şu oksijen midir karbondioksit midir bilmem ama,anladımki olsa olsa gaz olur.O gazın hangi gaz olduğunu siz anladınız dimi.

5. Evet haklısın 40 yıldır siz yönetiyorsunuz ama güzel ülkemde felaket hiç eksik olmuyor,hırızlık,dolandırıcılık,arsızlık,kul ve yetim hakkı yeme,adaletsizlik,kanunsuzluk,hakkaniyetsizlik,ada m gayırma,zalimlerle,zenginlerle beraber olup mazlumları soyup soğana çevirip ezmek,kul ve yetim hakkı yemek,sokaklarda kan gövdeyi götürüyor kadın kocasını koca karısını öldürüyor ayrıca zengin daha çok zengin oldu fakir fukara yiyecek ekmeği yok ama vergileride gariban ödüyor askerede gariban gidiyor çünkü zengin ve hainler bedelli adı altında güya askerlik yapıyor toplasan 1 gün bile değil başka sayacak çok şey var hangisini anlatayım siyasi ve çıkar kavgaları sen çok ben az yiyorum kavgaları yok aslında birbirlerinden farkları olan askerlerimize polislerimize olmuştur iki dere bir arada kalıp şehit oldular ocaklara yangınlar düştü ama senin ülke yöneten hemşehrilerin işleri keyifleri oldukça yerinde eşleriyle şiir gibi hayatları var,marketlerde fiyatlar uygunmuş,ykın zamanda 2028 yılında Mücahit Ören hırsızıile AY'a ayak basacaklarmış eyvah desene gece ay ışığında yol alıyorduk ya bunlar oraya ayak basarsa ya o ışığı bize parayla satacaklar yada ay ışığını kesecekler yada AY'ı yörüngesinden çıkaracaklar çünkü bunlar hayırlı işlere asla vesile olmaz bekleyip göreceğiz..Daha sayayımmı ülkeyi yöneten hemşehrilerinin marifetlerini Mesut Yılmaz zaten ülkeyi batırmış krizlere sürüklemiştir onu hesaba katmıyorum bile haa bir hayırlı iş olmuştur o vesile olmuştur Romanya da memleket sevdalısı bir yiğit burnunu kırmıştı yinede Allah rahmet eylesin diyorum...Enver amcanın oğlu kurnazdır öylemi? Çekirge bir iki zıplar 3.cüsünde kıllı maşaklı birine denk gelecek Barack Obama'nın yaptığı gibi verecek tarağı cevad efendiye keser döner sap döner birgün hesap döner beş kuruşa muhtaç olup peçete tutar kolanya ikram eder inşallah .. Haa OXİJEN ADAMDIR ...

6. IHLAS - İhlas Holding

Dedem derki,,Ülkenin 20 veya 30 sene öncesini bilmeyenden ülkenin bugünki vaziyetini tartışma.çünkü ülkenin 20 veya 30 sene öncesinde yaşamayan ülkenin geçmişi hakkında bişey bilemez.çünkü onlar zengin bir ülkede doğmuştur.Anlatamazsın Onlar doğduğu zaman kıçlarına hazır bez vuruldu.onlar gaz benzin sana yağı kuyruğu bilmez onlar hastahanede doğdu.çok şey var neyse.yazsam burası yetmez.hisseye gelince dedem derki,madem beni sevmiyorsun evime ne işin var.ha öyle adamlık adamdır demekle olmuyor.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : Mahir; 09-10-2021 saat: 14:46.

7. Ha rahmetliye laf atarken,iyi duşun,rahmetlinin burnunu kıran ı yağlı kazığa oturtan da rahmetlinin hemşerisiydi..

Geçen sene, kasım ayında, sağ gözüm 45derece eğilerek burnumun ucunu görecek şekilde kaldı. Özel hastanedeki doktor da beyin kanaması geçirdiğimi hemen nöroloji doktoruna gidip tetkik yapılmasını söyledi. İstanbuldaki tüm devlet hastaneleri renkli tomografi için en erken 3 ay sonrasına gün verince (zulme bakar mısınız) yine özel hastane de nöroloji doktoruna hemen gereken tetkikleri yaptırdıktan sonra başımdaki 5,5mm çapındaki kitlenin gözümü eğdiği anlaşıldı ve derhal eğitim ve araştırma hastanesinde müdahale edilmesini söyledi...
    Bu a'na kadar yönetenleri görebiliyor musunuz? bakın!!! zulme bakın hastanelerden randevu bile alınamıyor...
    Tüm eğitim ve araştırma hastaneleri ve üniversite hastaneleri de dahil olmak üzere hiçbiri 1ay sonrasına bile randevu olusturamayacaklarını söyleyip diğer günler için hergün aramam gerektiğini söylüyorlar, zulme bakar mısınız... benim 1saat bile kaybedecek vaktim yoktu. Tam teşekküllü özel bir hastanede biyopsi yapıldı sonuç kanser 4. evre...
    Olan olmuştu ağzımdaki tüm dişleri çektiler, yüksek doz kemoterapi ve radyoterapi 6 ay uygulandı ve şükürler olsun, kitleyi yok etmeyi başardılar ancak gözümde, sinir uçlarım da ve tükürük bezlerimde hasar kaldı... birşeyi tutamıyorum, ayakta durmakta zorlanıyorum, gözlerim de çift görüyor ve 35 kilo kaybettim... yine şükürler olsun ki biyerim ağrımıyor, kanamam yok, çocuklarımın başındayım...
    Bu a'na kadar kendi imkânlarımla ve bunca sene ödediğim sigorta primi boşa gitmiş. Ekonomik olarak sonum gelmiş. Neyse, bir umut diyerek tam teşekkülü bir devlet hastanesinde heyete girdim %80 engelli raporum 3yıl tam bağımlı şeklinde verildi ve eve bir kuruş girmiyor... engelli emekliliği diye birşey varmış, müracaat ettik...
    4 ay oldu. Verecekleri 900 lira para... kiram bile 1800 ken
    Ne yapıyolar biliyor musunuz... kendi kurumuna bile itimat etmeyip raporuma itiraz ediyorlar.
    Sağlık kurulu onaylıyor 5'i profesör 9 operatör dr dan oluşan bir heyeti bu mulakatçılar itiraz ediyor, bir daha bakın diye... zulme bakar mısınız... 4 aydır bu böyle sürüyor, verdikleri savaş, vatandaşına 900 lira vermemek için. Verirlerse de her yıl kontrole gidip raporumu yinelemem istenecekmiş, zulme bakar mısınız...
    Bu zulüm kime? Vatandaşına... ülkeyi yönetenlere bakın o dönem 128 milyar doları görmezden gelenler 900 lira için teyakkuz da... zulme bakar mısınız...
    Bu vatandaş ise 15 temmuz da doğum yapmak üzere olan eşiyle sokaklarda mermilere rağmen saf tutmuş biri...
    Bu vatandaş, 18 yıldır sigortasını ödemiş direk veya dolaylı vergisini vermiş ve tek asprini bile cebinden alıp devletine yük olmamış biri...
    Bu vatandaş, başkanlık seçimlerine kadar akp 'ye oy vermiş biri...
    Şimdi soruyorum! ben bu sorunlarla boğuşurken ülkeyi yönetenleri yanımda görebilen oldu mu.
    Hastalığım da yanımda yok veya haklarımı isterken yanımda yok nerede duruyor biliyor musunuz!! tüm gücünü vatandaşının aleyhine kullanarak tam karşımda... her konuda olduğu gibi...

Rabbim birgün ibret olacak şekilde tüm garibanların ve haksızlığa uğrayanların intikamını alacak inşaallah meraketme sn visem.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 754/889 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •