Sayfa 785/889 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Oxsijen'im valla o bahsettiğin konuyu dün işleyecektim sonra dedimki her açığada parmak basma bazılarınıda görme vaz geçtim yazmaktan ama yarıldım gülmekten..Seni kutlarım kaçmamış gözünden.. Valla ne yalan söyleyeyim seni kardeşim gibi kendime yakın hissediyorum buna inan..Selamlar...
    Wise kardeşim sağolasın, sen de seviliyorsun bunu bil. Neyse şimdi birileri bizi aynı kişi olmakla suçlayacak.
    Biz yine konumuza dönelim. Ben de bu maydanozun sertleşeceğine inanıyorum ama bunun için kallavi bir mutluluk çubuğuna ihtiyaç var değil mi? Sen ne diyorsun dostum wise?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Wise kardeşim sağolasın, sen de seviliyorsun bunu bil. Neyse şimdi birileri bizi aynı kişi olmakla suçlayacak.
    Biz yine konumuza dönelim. Ben de bu maydanozun sertleşeceğine inanıyorum ama bunun için kallavi bir mutluluk çubuğuna ihtiyaç var değil mi? Sen ne diyorsun dostum wise?
    Kardeşim; İblis müçotakis'e sertleşeceğiz.. Aman haa aynı kişi sanırlar o yüzden ben sertleşme kelimesini kullanmayayım Ama kallavi mutluluk Çıbığına Hamdi bey varım diyooorr

3. Isınma devam ediyor .. Ciddi hazırlık var gibi !
    Biraz daha ekleyeceğiz anlaşılan, izin verirlerse.
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4. Endeks 2.157, 1 aylık sertleşmesi %32. Maydanoz ise maydanoz olmaya devam. 20 yıldır ereksiyon, pardon sertleşme problemi var. Müconunki mental mi, yoksa fizyolojik mi bilinmez ama görünen o ki mutluluk çubuğu olmadan o iş biraz zor.

5.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Isınma devam ediyor .. Ciddi hazırlık var gibi !
    Biraz daha ekleyeceğiz anlaşılan, izin verirlerse.
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    tarziniza bayildim, hedefiniz nedir yaklaşık nekadar lot düşünüyorsunuz , ben şahsen ky olduğumdan istediğim zaman alabiliyorum hiç kademe yükseltmeden kademe yükselterek aldığımız senetlerde olmadi değil hani
    Hazırlık demissiniz nasil bir hazirlik sezdiniz hayirdir insallah.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

6. Sayın thejackalav,
    Sizi pkart ve isctr topiğinden tanıyorum.
    Özellikle pkart tarafındaki temel ve takas açıklamalarınızla bizleri aydınlattınız.
    Burada da tecrübe ve beklentilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

7. a1 lotu bugünki satışla 102 milyon kaldı ..
    gedik topluyor ....
    yabancı topluyor ..
    a1 102 milyon nedirki bitirince yaparız bişeyler ..
    ��

8. Geeeell...

Sayfa 785/889 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •