Sayfa 787/890 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    o şimdi yaptığı yalan haberlerden dolayı aldığı veballerle uzayın derinliklerinde talaş çöpü olarak yol aıyordur kara deliğe varmak üzeredir..Siren'm geçen onu soruyordu bana işte cevabı.. Vay bee..
    Aaaa öyle mi? Way uzaylı karı vay. Ben de diyorum bu maydanoz pazarcısının sesi niye çıkmıyor.
    Ama o şimdi farklı nicklerle elinde vuvuzela buralarda dolaşmaya devam ediyordur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Aaaa öyle mi? Way uzaylı karı vay. Ben de diyorum bu maydanoz pazarcısının sesi niye çıkmıyor.
    Ama o şimdi farklı nicklerle elinde vuvuzela buralarda dolaşmaya devam ediyordur.
    Gunaydin..Ginaydin..Günaydın..Hayırlı sabahlarınız olsun ..Evet Oxijen'im ,uzaylı karı vuvuzela zurna eşliğinde son kullanma tarihine bakılıp son kullanımıda yapılacak uzaylı abazalar tarafından sonrada karadeliğin karanlığına salıverilecek öğütülüp kimyasal gübre olmak üzere çünkü ondan asla doğal gübre olmaz..Selam olsun forum yönetiminin hakkaniyetli,adil ve adaletli yargısına Türkiye'de olmayanı gerçekleştirdiler şayet olmuş olsaydı mücahit Ören'in mal varlığına el konulup kayyum atanmış olurdu..

3. Hani bir Ata sözü Vardır

Atı Alan Üsküdarı Geçti

bizimki Lak Lak

Minareyi Çalan Kılıfını Çoktan Uydurmuştur

Burda Behude Bekliyoruz.....??????

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Gunaydin..Ginaydin..Günaydın..Hayırlı sabahlarınız olsun ..Evet Oxijen'im ,uzaylı karı vuvuzela zurna eşliğinde son kullanma tarihine bakılıp son kullanımıda yapılacak uzaylı abazalar tarafından sonrada karadeliğin karanlığına salıverilecek öğütülüp kimyasal gübre olmak üzere çünkü ondan asla doğal gübre olmaz..Selam olsun forum yönetiminin hakkaniyetli,adil ve adaletli yargısına Türkiye'de olmayanı gerçekleştirdiler şayet olmuş olsaydı mücahit Ören'in mal varlığına el konulup kayyum atanmış olurdu..

Bu ara günaydın wisem ve tüm forumdaşlar...

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Aleyküm selâm Sn.Visem.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Herkes toplanmış anlaşılan, o değilde bir teknik mudur var di işte o efsaneydi onu tek geçerim... burda gördüğüm en canti karakterdir kendisi... şimdi tekrar gelse teknik konulardan konuşsa güzel olmaz mı?
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    tarziniza bayildim, hedefiniz nedir yaklaşık nekadar lot düşünüyorsunuz , ben şahsen ky olduğumdan istediğim zaman alabiliyorum hiç kademe yükseltmeden kademe yükselterek aldığımız senetlerde olmadi değil hani
    Hazırlık demissiniz nasil bir hazirlik sezdiniz hayirdir insallah.
    Buldun yeni forumdaşı ver mehteri.
    Ama yemezler. O dediğin bilgileri sen paylaş bir kere de.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Buldun yeni forumdaşı ver mehteri.
    Ama yemezler. O dediğin bilgileri sen paylaş bir kere de.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Onu bunu bilmem 2milyon lota kadar bise olmaz, spek aldırış etmez demistin hedefime gelincee bu soruları sormak istediğine emin misin
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Sayfa 787/890 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •