Sayfa 8/888 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 57 - 64 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sirenim haftaya neşeli başladın, çok sevdiğin parçayı da speke patlattın, yoksa ihlas 1'i geçiyor mu buhafta? umarım aynı neşe ile haftayı tamamlamak nasip olur, bizim de neşemize neşe katar.
    Oksijenim, bazi zamanlar umutlarin bittigi zamani beklemek, bazende yola devam daha tatli yicektik nerde kaldi bu caylar demek icap eder.
    Simdi hissesi olan ciksin ister olmayanda bir dussun alayim ister...

2. Klasik grafigini yapmis..ne fuzeymis herkes unuttu bu unutmadi...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    boşver simdi kademeleri o i.ne onlar ile hep oynuyor,, de hele yeşil sahalara döndün mü?
    Aks ihlası bilmem de şimdilik sahalarda kırmızı sis bombası var. Özelden iki kelam et bu garip yatırımcı kardeşine kulislerde neler konuşuluyor nolcak bu endex

Abovvvv kelin ilacı olsa başına surermisbende senin engin teknik bilginden ve sansindan faydalanayim dedim.ytd

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Abovvvv kelin ilacı olsa başına surermisbende senin engin teknik bilginden ve sansindan faydalanayim dedim.ytd

bende aslıhanıma süreyim bari

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Aks ihlası bilmem de şimdilik sahalarda kırmızı sis bombası var. Özelden iki kelam et bu garip yatırımcı kardeşine kulislerde neler konuşuluyor nolcak bu endex
    o sis bombasını kim atacak.

7.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku

hay allahım 3 gr teknikle kendi yağımızda kavrulmaya çalışıyoruz işte, mrmrs olsaydı iki kelam eder bir şekil ipin ucunu gösterirdi iyice ketum oldun aks yapma böyle

8. 0,69/0,70 lere hazır olun.eninde sonunda gelecek.herkes çıkar diye bekliyor ama maalesef aslıhanıma öpücük atmadan gitmez

Sayfa 8/888 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •