Sayfa 803/890 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853 ... SonSon
Arama sonucu : 7117 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Sevgili Mercan abi, simdi 2 haftadir login olup tevekkeli laf edemedik ama senin icin denilenler dogruysa, hele birde caktirmadan farkli farkli yerlerden şey ettiysen helal olsun sana
    Gelelim ihlasa, burdaki dostlar az biraz iyimsermi degilmi tam anlayamadim bazi arkadaslar cok gergin niye okadar gergin bende cozemedim...
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Tacirler aldıklarını citiye virmanladı
    Gedik bıgün satıştaydı
    Tacirler ile karşılıklıysa perşembeye citiden çıkar mal zararına.
    Yok değilse yeni oyuncular geliyordur.
    Özellikle yapıkredi dikkat çekici.

3. Gedik satışını azcık kafası çalışan tahmin eder zateb. Ben yazmıyayım herşeyi

4. Sevgili spekcan, artik ufak ufak ister asagi ister yukari hareket vakti gelmedi mi yatay yatay nereye kadar

5. SİR-OK'lar,gönderdiğim çoraplar ayağınıza olmuşmudur acaba kış günü rahat etmişsinizdir diye düşünüyorum...
    Son düzenleme : Saltuk Buğrahan; 08-02-2022 saat: 12:10.

6. Eğer birgün bir şirket kurarsam Türk borsasına gireceğim.100 milyonluk şirketi 1 milyara millete sat.paranı al hisseyi herhangi bir aracı kuruma devret,para lazım olduğu zaman iki yalan haber yap,bedelsiz sermaye artır,milletten tekrar tekrar parayı topla,nasılsa memleketin denizi ve kerizi çok.Nasılsa mağdur edilen milletin muhattabı yok.Birilerine gidersen ulaşırsan bile alacağın cevap banamı sordun da o hisseyi aldındır.Ula yetkililer bu ülkeden kazınoları (kumarhaneleri)saf vatandaşımın ekmek parasını kumar oynatıp elinden almayın diyemi yoksa kurnaz iş adamlarına para lazım milleti onların kucağına atalım diyemi kaldırdınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,480
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Eğer birgün bir şirket kurarsam Türk borsasına gireceğim.100 milyonluk şirketi 1 milyara millete sat.paranı al hisseyi herhangi bir aracı kuruma devret,para lazım olduğu zaman iki yalan haber yap,bedelsiz sermaye artır,milletten tekrar tekrar parayı topla,nasılsa memleketin denizi ve kerizi çok.Nasılsa mağdur edilen milletin muhattabı yok.Birilerine gidersen ulaşırsan bile alacağın cevap banamı sordun da o hisseyi aldındır.Ula yetkililer bu ülkeden kazınoları (kumarhaneleri)saf vatandaşımın ekmek parasını kumar oynatıp elinden almayın diyemi yoksa kurnaz iş adamlarına para lazım milleti onların kucağına atalım diyemi kaldırdınız.
    Üstad umarım büyük paralar kazanırsın bir şirket kurarsın...
    Daha da ötesi şirketi halka arz edersin...
    Ammma...
    Sakın ha...
    Bunnar gibi yapma...
    Ah alırsın...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

8.  Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Eğer birgün bir şirket kurarsam Türk borsasına gireceğim.100 milyonluk şirketi 1 milyara millete sat.paranı al hisseyi herhangi bir aracı kuruma devret,para lazım olduğu zaman iki yalan haber yap,bedelsiz sermaye artır,milletten tekrar tekrar parayı topla,nasılsa memleketin denizi ve kerizi çok.Nasılsa mağdur edilen milletin muhattabı yok.Birilerine gidersen ulaşırsan bile alacağın cevap banamı sordun da o hisseyi aldındır.Ula yetkililer bu ülkeden kazınoları (kumarhaneleri)saf vatandaşımın ekmek parasını kumar oynatıp elinden almayın diyemi yoksa kurnaz iş adamlarına para lazım milleti onların kucağına atalım diyemi kaldırdınız.
    Allah artirsin 100m lik sirket kurma hayali olan ihlasli insanlarin olmasina cok sevindim, siz yeterki kurun ben hissenizi alirim

Sayfa 803/890 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •