Sayfa 820/889 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. İhlasın MORUKLARI daha uzatacak halleri kalmamıştı, yılbaşı oncesi başlatacaklardı ,"yazınca" ertelediler. y.t.d.
    gelelim sasanın erdomoğlu na o da ihlas da 29 ekim caddesinde komşular.

SORUMLULUK REDDİ BEYANI

2. Ne oldu SİROCAN 0.59 tl'i geçeceğini tahmin etmiyordun o yüzden sattın şimdide ardından melül melül bakar durursun..Bizim için zaten hep sıkıntı vardı çünkü maliyet 1.21 tl ama senin gibi çekirgelerin ilaçlanmasına seviniyorum bir nebze...

3. ihlasın MORUKLARI takipte kalın , bu kağıdı 6 ay kredili tasıdım bunuda burda ayak takımına yazdırdılar , her sey takip ediliyor , gizli kalması gereken bilgileri bile kanunsuzca ele geçiriyorlar, ADİ bu bunları yapanlar.DİKKAT.....
    0,05 cent carpı usd/try

sorumluluk reddi beyanı

4.  Alıntı Originally Posted by batirimciyiz Yazıyı Oku
    Kaça kadar gider sayın the jackalav ?
    Şimdi birşey söylemek doğru olmaz, Ama dip çalışması sonları gibi.
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sizi görmezden gelenler ile birlikte darmadağın olun, tuttuğunuz ateş olsun kağıdı 15000... yapsanız dahi.

6. dun aksam icimden yahu bunu 61 yaparlar mi acep diye bir dusundum sonra dostum kabile reisi aklima geldi nicedir ortalarda yok nerdedir acep.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

7. Atik o nasil rakam vermektir oyle birimi ney dolarmi yoksa
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Bizler daima Bismillahirrahmanirrahim diyerek dükkanı açıp ekmek teknemizde dualarla şükürlerle Rabbimiz Olan Allahımıza boynumuzu büküp rızıklarını niyazlarla arz ve talep ediyoruz..Hayırlı,uğurlu,bereketli olsun..
    Vaayyy bee Wise can özledik inan.. Adamsın,babacansın..

Sayfa 820/889 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •