Sayfa 837/890 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Iyi gecinin siz kardessiniz
    https://youtu.be/3YBdiFt-kEE
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Sevgili spek, simdi iki kelam edicem gene sey edicen lakin az daha sey etseydin tam da toruna degilde evlada mi biraksam noktasina geldim gelecektim
    Sevenin cok olsun
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Hayırlı cumalar bademim bügün yaylıydık ihlaslıda olduk İNŞALLAH bereketli olur.
    Geçen cumadan bügüne ayağmız iyi geldi hiç hoş geldin diyen ble olmadı .neyse ben badem severim..

4. Muhteberu, burada ne işin var mübarek yoksa benimi takip ediyorsun

5.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Muhteberu, burada ne işin var mübarek yoksa benimi takip ediyorsun
    Abi geçen cuma yazdım ya anadan babadan bedemli olduk diye hayırlısı bakalım ben çok eski ihlaslıyımdır.
    ne günlerdi ayarsız tospağa ve aspirin zamanında vardım o zaman nick başkaydı bademden vazgeçmem abi hayırlısı bakalım bu sefer ne olacak..

6. Hayırlısı olsun kardeşim benim vardır elbet bir bildiğin..Bir zamanlar 'İlim' vardı İhyay da grafikleri paylaşıyordu o da kayboldu gitti..İyi anlaşıyordunuz..Selamlar..

7. Togg un pilini üretecek firma SIRO Silk Road Temiz Enerji Çözümleri ile ihlasın bir ara anlaşma yaptığı China Silk Road Group un bir alakası varmı hiç bir yerde birşey bulamadım bu ihlas anlaşma yaptığından beri hiç bir haberde çıkmadı bu olayla alakalı acaba ihlasmı China Silk Road Group ile pil üretecek öyle bişey olursa manyak olur su arıtmacı ihlas sonunda adam gibi bir iş yapıyor deriz harbi bir holding olur ama hiç zannetmiyorum varmı sizin bir düşünceniz

8. Bu ihlâsın fiyatı 20sene önce daha pahalıydı. para 1000 kat değer kaybetti. bunun fiyatı hala kuruslarda.bunlar hicmi paralı bir sektör bulmaz. hiç bişey bilmese bile tarla kiralayıp camları dizse elektrik üretme.onu bile yapmamış..yalnız binlarin değerleme yapılacak yerleri vardır.
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 837/890 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •