Sayfa 88/888 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 697 - 704 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. ! Yatırım ıçîn değerlendĮrmek hatalıdır.

Trump "ben vazgeçilmezim anlami taşiyan sözü<secilmezsem borsa çöker> bu tehdit . Corona boş.
    Ky minik parasiyla hissenin elini ayağini bağlar ağzinada gemi vurur.
    Ky bu 22 nisanda satmayacak 10 martta da satmayacak.

2. Boş boş yazılar eğer hissede kontrol olmasaydı kağıt zart zurtun dediği gibi şimdiye kadar 60 kuruşlardaydı ...

3.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Boş boş yazılar eğer hissede kontrol olmasaydı kağıt zart zurtun dediği gibi şimdiye kadar 60 kuruşlardaydı ...
    Onu diyom iste..ky cokmusta ondan cikmiyomus laflari bos..ky tutuyo 3 aydir ayni yerde..kontrol adamlarda..gerisi bos..yuzde 500 yapsa bir gunde sasirmam..getto

4.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Onu diyom iste..ky cokmusta ondan cikmiyomus laflari bos..ky tutuyo 3 aydir ayni yerde..kontrol adamlarda..gerisi bos..yuzde 500 yapsa bir gunde sasirmam..getto
    tayfur ne kadar boş konuşuyorsun

varmı Olağan dışı (selbest açılış hariç)

5. Sözcü Çelik. Rejime verilen süre dolunca TSK görevini yerine getirecektir... Son iki gün

6.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    tayfur ne kadar boş konuşuyorsun

varmı Olağan dışı (selbest açılış hariç)
    Ben bos konusmam anlayana doludur laflarim..piyasa o deil..istedigi gibi hareket edebilir..kontrol onlarda diyorum..ytd..

7. Yayın Devreleri kesti

8. Kontrolün onda bunda şunda olmasının ne önemi var . Onlarda olunca 60 kuruşa hiç düşmeyecek mi yani. Sanki daha önce kontrol onlar da değildi de mi 20 kuruşlara düştü.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 88/888 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •