Sayfa 467/888 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Açığa satış olmuş olabilir mi o 100 milyon fark

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Çatonun canı sağolsun genç adam hiç birşey olmaz ona, vardır aklında gene birşeyler biz bilmeyiz belki, sonra ayıklasınlar princin taşını, çato senin şerefine ve sağlığına o vakit.

oksijenim sende kardamısın yoksa
    Sirenim daha önce de yazmıştım biliyorsun, ben otobanda 130 ile giderken depoyu boşaltmıştım. Şimdi az bir lot ile takipteyim. Ama benzin ucuzluyor yine depoyu fulleyeceğim heralde. Müsade var mı hus çalıların ardından çık artık ve bir ses ver.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Açığa satış olmuş olabilir mi o 100 milyon fark
    hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Fark bedelli öncesinden geliyor. 92 milyonu TEB de görünüyor

4. Garip bireyler dönüyor ya hayırlısı.
    Kullanılmayan rüçhanların da iptal olması lazım. Hisse 1 TL altına düştüğü ve 2 gün içerisinde satış yapılmadığı için.
    Ancak herhangi bir açıklama gelmedi.

5. A1 168 milyon lotu 0,18 krş zararla vermesinin 2 nedeni olabilir.
    1-) Aslında satmadı cep to cep yaptı. Baskı kurup hisse toplamak veya birileri ile kavga var.

2-) İhlas'ın acil nakite ihtiyacı var. Yükseltip daha fazla kazanmak yerine ne kopartırsak kardır hesabı. Nasıl olsa bedava mal.

Yarın belli olur.

6. A1 in az bir malı kaldı.o mal bittikten sonra artıya geçeriz ,bunlar mecburen fiyatı nominal değerin(1 TL nin ) üstüne çekmek zorundalar çünkü kalan payları kime satacaklar ,
    Ayrıca A1 bu kadar aptalca mal aldı ve g.tündr patladı ,zararı en az 30 milyon ,
    Herhalde patronla anlaşamadılar

7. Öngörüleriniz ve ZAMANİNDA uyarılarınız için teşekkürler hocam. Sayenizde büyük bir zarara girmedik. Sağolun
     Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    oncelikle gonuller bir olsun yeter baskent
    ve unutmaki bir insani seviyorsan onu yeterince tanimiyorsun demektir insanlari pencereden seyretmek en iyisidir
    mucait oren i ise pencereden izlemek bile nefret sebebidir
    bu arada borsada en dusuk yabanci payi en yuksek ky yatirimi doneminde genclerin ihlasa yatirim icin borsada en son sans verdigini gorup seviniyorum
    genclikten umutluyum
    bu tip organizasyonlari cabuk tesbit ediyor riskleri iyi analiz edebiliyorlar
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Değerli arkadaşlarım, A1'in patron olmadığından nasıl emin olabiliyorsunuz, ben bunu anlamıyorum.

Sonuçta bu hisse senelerce 0.20-30 kuruşlarda gezindi. Patronun maliyeti çok daha düşük.

Ayrıca buna benzer bir satışı yyapı yapmıştı, 1.15'lerden 0.25'e kadar çekip ve tüm malı satıp, 1 sene kadar orada beklettiler.

Yani patronla anlaşamadılar vs söylemlerinin temelini anlamakta güçlük çekiyorum. Adam bence yine kendisi topladı, yukarı sürmek yerine satıp nakde geçti. Endeksin düşüşünü de öngörmüş oldu.

Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    A1 in az bir malı kaldı.o mal bittikten sonra artıya geçeriz ,bunlar mecburen fiyatı nominal değerin(1 TL nin ) üstüne çekmek zorundalar çünkü kalan payları kime satacaklar ,
    Ayrıca A1 bu kadar aptalca mal aldı ve g.tündr patladı ,zararı en az 30 milyon ,
    Herhalde patronla anlaşamadılar
    y.t.d.

Sayfa 467/888 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •