Sayfa 465/888 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon
Arama sonucu : 7102 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. iki taban tarihinde var mı acaba ?

2. Şaka gibi! Bizim paralarla ihlas mağazası reklamı oynuyor Trt de. Ey Allahım güler misin ağlar mısın ?

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    olmadı abi bürüt gelir belki onu istiyorlar iki tabanlık ne oldu ki..
    dediginiz gibi olma ihtimali yüksek amaç bürüt takasa sokmak olabilir iheva da yapmışlardı benzeri hareketleri
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4.  Alıntı Originally Posted by Deli Süvari Yazıyı Oku
    --Yeni pay alma hakları (Rüçhan Hakkı) izahnamede belirtilen esaslara uygun olarak 08.02.2021 ila 22.02.2021 tarihleri arasında 15 gün süreyle kullandırılacaktır.

--Yeni Pay alma haklarının kullandırılmasından sonra kalan paylar 2 iş günü süreyle nominal değerden düşük olmamak üzere Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasa'da oluşacak fiyattan halka arz edilecektir
    2 iş günü bugün bittimi ,yani satış sizce bittimi ,yarın normale döner mi sayın süvari

5. Bedelliye kaç liradan oldu arkadaşlar, dürüstçe sordum, kaça mal oldu, giren arkadaşlar varsa cevaplarsa sevinirim

6. spek bu şarkıyı sana atfediyorum günü gelince sende söylersin şimdi senin günün, bir (1) gün sireninde günü gelir
    https://www.youtube.com/watch?v=a1FhhWj2uDs

7. sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

8.  Alıntı Originally Posted by yesil bursa Yazıyı Oku
    89777 TL yatirmanin gerekiyordu.12 kuruş ruchan değeri ayrıldığı icin eğer ruchanlari satmadiysaniz hisse başı 12 kuruş zarar ettiniz. Ana hissenin değerinin düşmesinden bahsetmiyorum bile

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    teşekkür ederi dostum

dostlarım bir güzel video buldum gülelim biraz

https://twitter.com/i/status/1364601527244120064
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

Sayfa 465/888 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •