Sayfa 421/889 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. du bakalim ne,olacek
    😂😂😂😂

2. A1 Kapital de rüchan tahtası görünmüyor.. Telefonla arayıp girdim satışı mecburen..

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ~hisse nerde
    :mucaitte
    ~para nerde
    :mucaitte,

4.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    du bakalim ne,olacek
    ��������
    O cümleyi bacaksız,harami iblis kuruyor.. laydi iblis, Barack Hüseyin Obama ile resim çektirirken.. Böyle tehlike arzeden zamanlarda bedelli yapıp hem kendi cebini,kasalarını ağzına kadar dolduruyor hemde şirketlerin hisselerinin fiyatlarını yükselmesine mani olmuş oluyor zaman kazanıyor kötü,olumsuz,can yakıcı piyasa haberlerinide takip ediyor böylece çünkü buralardan dibin dibini yapmak zorlanmadan güle oynaya çok kolay olacaktır niye yükseltsin hisseyide sana bana üç krş kazandırsın o alacağını bedelli ile fazlasıyla alıyor zaten ben gariplerin,mazlumların dostu ''Kartalgaga'' diyorumki ; o zalim ''İblis'in'' doğduğu evin damına konayım yattığı odanın camlarını gagalayayım gece sabaha kadarda hiç uyuyamasın bizim gibi onunda canı yansın,bunalsın,sıkılsın ve keyfi kaçsın.. İblis'in diplomalı öğrencisi..
    Son düzenleme : kartalgaga; 08-02-2021 saat: 11:40.

5. arkadaşlar elimde 7500 adet ihlas var rüçhanlarımı nasıl ve ne zaman satabilirim ne kadar elime nakit geçer beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by yesiladam Yazıyı Oku
    arkadaşlar elimde 7500 adet ihlas var rüçhanlarımı nasıl ve ne zaman satabilirim ne kadar elime nakit geçer beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler
    Sayın yeşiladam rüçhan pazarı bugün itibari ile işleme açıldı ve şubat 16 ya kadar rüçhanlarınızı satabilirsiniz. Bazı aracı kurumlar da internet üzerinden rüçhan için emir almıyorlar. Sizin aracı kurumunuzda internet üzrinden emir almıyorsa aracı kurumunuzu arayarak 16 şubata kadar rüçhanlarınızı (ihlas.R) satabilirsiniz. şu an ki fiyatı 0,09-0,10 TL.

7500 lot rüçhan *0,09 = 675 TL eder.

Bu arada müCo her daim olduğu gibi kendine yakışanı yaptı. hem ana hisseyi hem rüçhanı eksilerde

Helal olsun sana müCo ağa babaların arkanda olduğu sürece sen daha çok vurgun, bedelli yapar paraları cukka eder saltanat sürmeye devam edersin. Yediğiniz kul hakları aldığınız ahlar ile elbet sizlerinde ALLAH ın adaletinden nasibinizi aldığınız günleri göreceğiz.

Yatırım tavsiyesi içermez....

7. cevabınız için çok teşekkürler sayın SMALL_İNVESTOR_0 herşey gönlünüzce olsun

8. Şeytanı bile bunlardan çok seviyorum. En azından ne olduğu belli....
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 421/889 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •