Sayfa 683/889 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by KAYIP BORSACI Yazıyı Oku
    Kayyum atanır. Şirketin içi boş olduğu için devlet tarafından iflasına karar verilir. Tahtası kapanır. Bist bu çöp hisselerden kurtulmuş olur.
    Zaten devleti yönetenler ihlasların içini boşaltılmasını teşvik ediyor ha mücahit Ören ha devleti yöneten mücahit'e destek verip usülsüz,kanunuz ve şaibeli soygunlarını aklayan iktidar ortakları yani hepi aynı suçlara ortaktırlar..Diğer muhalefet ortaklarına bakıyorum Allah muhafaza onlar kazara iktidara gelseler ülkemiz gavurlara ,yahudilere kesinlikle peşkeş çekilirler hepside kendilerini yönetmekten aciz insanlar ama bu iktidar partileriylede çok zor çünkü adaleti,hakkaniyeti,hakkı ve hukuku sadece kendilerine sağlıyorlar daima olumsuzlukların bedelini biz gariban vatandaşlar ödüyor..Allah sonumuzu hayr eylesin..Amin..

2. Vay be bunlar bana temettü de verdi İheva sen parada mı öderdin bana kuzum
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3. Başkent'im,KAZ gelecek yerlerden TAVUĞU niye esirgesinler diğer yatırımcıların canlarını yakarak zorla gasp ettiklerinden sanada yalayıp avunman göz boyamak için bir elma şekeri verdiyse fazla abartmamak gerek yani bu demek oluyorki yaptıkları usülsüzlükleri ,şaibeli soygunları unutturup bir yirmi yıl daha ülük gibi vatandaşların kanını emmeye devam edecekler..Allah izin vermesin kazdıkları kötülük çukurlarında boğulsunlar...Verdikleri temettü senin daha şarap masrafını bile karşılamaz.. birazda şaka yapalım hep ağlayacak halimiz yok ya Cümleten Hayırlı Cumalarınız Olsun,Kadim Dostlarım...

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Başkent'im,KAZ gelecek yerlerden TAVUĞU niye esirgesinler diğer yatırımcıların canlarını yakarak zorla gasp ettiklerinden sanada yalayıp avunman göz boyamak için bir elma şekeri verdiyse fazla abartmamak gerek yani bu demek oluyorki yaptıkları usülsüzlükleri ,şaibeli soygunları unutturup bir yirmi yıl daha ülük gibi vatandaşların kanını emmeye devam edecekler..Allah izin vermesin kazdıkları kötülük çukurlarında boğulsunlar...Verdikleri temettü senin daha şarap masrafını bile karşılamaz.. birazda şaka yapalım hep ağlayacak halimiz yok ya Cümleten Hayırlı Cumalarınız Olsun,Kadim Dostlarım...
    Zaten şarap etmez gidip bira alıp hayrıma dağıtayım Resmini atayım buradan biranın diyeceğim de sayın yönetim ceza verir mi acaba
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. Bu fiyatlar benim için yeterli yavaş yavaş tekrar almak İçin sıraya girebilirim bu sefer iki milyon lota kadar düşünüyorum y t değildir belirttiğim gibi yavaş yavaş

6.  Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Bu fiyatlar benim için yeterli yavaş yavaş tekrar almak İçin sıraya girebilirim bu sefer iki milyon lota kadar düşünüyorum y t değildir belirttiğim gibi yavaş yavaş
    hoşgeldin nacial ilk defa forumda "Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi) Siren" şeklinde birşey görüyorum. hayırdır inşallah.

7. BİST’in en ucuz hissesi.ihlas a neler oluyor.bizim bilmediğimiz negatif bir durummu var.sanki daha önce tahtası kapanan hisselerimin son hareketlerine benziyor.Sanki can çekişiyor.Yokmu bu içinde bulunduğumuz psikolojimiz açısından endişe dolu durumumuza negatif veya pozitif yorumlar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Yüklü miktar bekliyoruz bakalım dostlar bugün ne yapacaklar. Artık çıkma vakti geldi diye düşünüyorum.ytd

Sayfa 683/889 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •