Sayfa 92/888 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 729 - 736 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Cikarken yayina ayak uydurmayan duserken yayina kafa tutuyo..arada 10 kurus fark vardi simdi 40 kurus..neyin pesindesin..ytd
    Ne 10 kurusu bı ara ıhlas ondeydı 81-83 ıksııde takılıyordu farka bak sımdı

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Değerli arkadaşlar, bu yazı öngörülerinizi almak içindir. Uzun zaman taşıdığım İHGZT’yi 1.18’den sattım uçtu; İHEVA’yı 1.20’den sattım uçtu; İHYAY’ 1.01’den sattım o da fırladı. Bunlara bakarak İHLAS’ı ısrarla tutuyorum ama bunda aynı yükseliş bir türlü olmuyor. Diğerlerini göstererek bunu bize çaktılar diyebilir miyiz? Beklemeli mi satıp çıkmalı mı sizce ? Şimdiden teşekkürler yanıt verecek arkadaşlara.
    Easy come easy go

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by POYRAZMARKET Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, bu yazı öngörülerinizi almak içindir. Uzun zaman taşıdığım İHGZT�yi 1.18�den sattım uçtu; İHEVA�yı 1.20�den sattım uçtu; İHYAY� 1.01�den sattım o da fırladı. Bunlara bakarak İHLAS�ı ısrarla tutuyorum ama bunda aynı yükseliş bir türlü olmuyor. Diğerlerini göstererek bunu bize çaktılar diyebilir miyiz? Beklemeli mi satıp çıkmalı mı sizce ? Şimdiden teşekkürler yanıt verecek arkadaşlara.
    POYRAZMARKET tabii ki denemek size ait ama önceki tecrübelerden bir ders çıkarmak lazım... Ya ihlasta uçatsa...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by POYRAZMARKET Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, bu yazı öngörülerinizi almak içindir. Uzun zaman taşıdığım İHGZT’yi 1.18’den sattım uçtu; İHEVA’yı 1.20’den sattım uçtu; İHYAY’ 1.01’den sattım o da fırladı. Bunlara bakarak İHLAS’ı ısrarla tutuyorum ama bunda aynı yükseliş bir türlü olmuyor. Diğerlerini göstererek bunu bize çaktılar diyebilir miyiz? Beklemeli mi satıp çıkmalı mı sizce ? Şimdiden teşekkürler yanıt verecek arkadaşlara.
    Küçük yatırımcıları dökmek için ellerinden geldigince calkalıyorlar
    Dökebildikleri an yukarı zıplatıyorlar zaten ihlasda simdiye dokulen olmasaydi 80 kurus yerine 50 kuruslarda geziniyor olurdu dislerinin kovuguna degecek kadar döktükten sonra yukarı ziplayacaktir bence 1.20 de buyuk bi kısmı dökülür benim hedefim olan 2 tl ye gelecegini dusunuyorum
    Diger hormonlu hisseleri ihlası yukseltmeden satamaz mecburen ihlası yukseltmek zorundalar.
    Yorumlarımın tamamı hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi degildir.

5. dostlar şimdi bir kısım altınımı bu aralar kırdırdım , huyum kurusun, yakında da inşallah salık vereceğim...
    şimdi benimde danışmak istediğim bir konu var,
    varsayalım bu tahta da kendince yüklü alım hayalleri olan bir dost var, kaç 100K lot alsa/ almış olsa göze batmaz, speğin umrunda olmaz

Sayın nugurlu ve kibirli dostlar görüşlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum, inşallaha hep birlikte kazanırız.
    Easy come easy go

7. dün ahmet mergene ihlas baktırmışlar (43. dk )

8. Ne dedik de kaç sayfa yazımızı silmişler yahuuuu????
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 92/888 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •