Sayfa 878/889 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Dostlar siz hiç hissede olduğunuz için hissenin gitmediğini düşündünüz mü? koskoca hisseyi ky nim kitlemesi değişik düşünceler değişik kafalar.

Endexin durumuna bakmakta fayda gördüm hep napiyir acep diye
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Siren,sahi merak ettim sen kaç yaşındasın..Ya çok yaşlısın 80-90 gibi bunamışsın yada çok gençsin ama 1-2-3-4-5 tahtan eksik ..Her iki durumda çok zor bir durum Allah yar ve yardımcın olsun başka kimselere yaşatmasın.. Buradaki canı yanan mağdur yatırımcılar sıkıntı içinde kıvranırken sen nasıl dalga geçiyor,kafa buluyor ve gülebiliyorsun.. Belliki sende kişilik,karakter sorunu,problemi var..Yazık.Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Siren,sahi merak ettim sen kaç yaşındasın..Ya çok yaşlısın 80-90 gibi bunamışsın yada çok gençsin ama 1-2-3-4-5 tahtan eksik ..Her iki durumda çok zor bir durum Allah yar ve yardımcın olsun başka kimselere yaşatmasın.. Buradaki canı yanan mağdur yatırımcılar sıkıntı içinde kıvranırken sen nasıl dalga geçiyor,kafa buluyor ve gülebiliyorsun.. Belliki sende kişilik,karakter sorunu,problemi var..Yazık.Ytd.
    Guzel kardesim Allah sanada uzun ve sağlıklı ömürler versin her daim 2 tahtan fazla veya eksik olsun, mutlu ve mesut ol. Şekerin neyin olmasin lakin sen şeker olasin.
    Haa şimdi asiyeden bahsedecem alinacaksin

4. ''Şirketimiz bünyesinde faaliyetlerine devam eden Türkiye Hastanesi, American Accreditation Commission International (AACI) akreditasyonu almaya hak kazanmış bulunmaktadır.

Bu akreditasyon ile hasta güvenliği, tedavi kalitesi, personel eğitimi ve sağlık hizmetlerinin sürekli iyileştirilmesi gibi alanlarda uluslararası kabul görmüş kriterlere uygun faaliyet gösteren Hastanemizin başarısı tescillenmiş oldu.'' diye .. Demek ki çaldığın paraları Amerikaya aktarıyorsun yıllardır kimlere çalıştığın belli oldu conilerin biricik evladı..ytd.

.................................................. .................................................. .................................................. .................................Borsada işlem gören 6 şirketi hisselerinde şaibeli,hileli,kirli işlemlerle borsa Soygunu,vurgunu,hırsızızlığı yapan Enveroğlu Mücahit ÖREN yukarıdaki açıklamasında Amerikalıların takdirlerine,övgülerine,tebriklerine mazhar olduğunu ballandıra ballandıra anlatıyor adeta iyi bir Amerikalı Coni evladı olduğunu ,kabul gördüğünü sevinç çığlıklarıyla ifade ediyor Vatan haini Türkiye düşmanı kanı,mayası bozuklar yıllardır maddi ve manevi Amerikaya çalışıyorsun tüm biz Türk vatandaşlarından çaldıklarını Amaricana bankalarına kaçırıyorsun niye sana yada şirketlerine göz boyamak için methiyeler düzmesinlerki ama unutma ahlaksız insan aynı Amerika senin düşmanlarını,Pkk,Ypk,...vb. eğiterek ellerine en gelişmiş silahları verip Türkiye Cumhuriyeti Askerlerini kalleşçe sırtlarından vurduruyor bu çelişkiyi nasıl anlayamadın yoksa işine öylemi geliyor Kaos ortamından daha kolay çalıp,soyup Amerikaya kaçırmak için..Allah seni ve aileni bildiği gibi yapsında bizlerden çaldıklarını,gasp ettiğin alın teri helal paralarımıı yiyemeyesin..ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Guzel kardesim Allah sanada uzun ve sağlıklı ömürler versin her daim 2 tahtan fazla veya eksik olsun, mutlu ve mesut ol. Şekerin neyin olmasin lakin sen şeker olasin.
    Haa şimdi asiyeden bahsedecem alinacaksin
    Kolanya , peçete ve misafirperverliğin için sağ olasın..

6.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Kolanya , peçete ve misafirperverliğin için sağ olasın..
    afiyet olsun , sen bizi birde gençken gorecektin ozamanlar daha bir misafir perverdim,

7. Gençken çok enerjik olduğunuzdan demekki bahçenizdeki darılara talep çok fazlaymış kolonya masraflarını çıkarırsan iyi birikim afiyet olsun.. ytd..

8. Enerjik ne kelime . Ben sadece pecete verirdim kolanya isteyen hiç olmadı
    Endexi yakın takibe devam...

Sayfa 878/889 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •