Sayfa 732/889 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Sevgili spek Mercury nin beyaz donuyla sahnede we will rock u d3mesinin uzerinden tam 40 yil gecti hey gidi gunler...zaman hizla g3ciyor ...
    https://youtu.be/cBKtwUAtnJ4

2. HAYIRLI CUMALAR, GÜNLERİNİZ BUNDAN SONRA AYDINLIK OLSUN İNŞALLAH.

Yaklaşık olarak 30.000 nin üzerinde ihlas holding hissedarıyız.Yönetim yayınladığı hisse geri alım programına uymamakta,,

göstermelik bir alım yaparak, onu da olası şikayetlerin önüne geçmek için yaptığını ve arkasının gelmediğini üzüntü ile

görmekteyiz.

Malum hisse bedelli sürecinde 1,40 -1.20 bandına çekilerek, hissedarların bedelliye katılımı sağlandı.Ancak ondan sonra hisse

hızla geri çekilerek bu günkü 0,54--0,55 seviyelerine getirildi.Burada yatırımcılar büyük bir mağduriyet yaşamaktadır.Varlıkları hiç

edilmektedir.Yönetim ve SPK bu duruma seyirci kalmaktadır.Dahası bu duruma hisse fiyatı getirilirken hisse BIST 50 nin içinde yer

almaktaydı.Şuan BIST 100 içinde yer almaktadır.

Ülkemizin en saygın kuruluşlarının yer aldığı listede yine saygın kuruluş olan hissedarı olduğumuz İHLAS HOLDİNG hisselerinin

0,55 li fiyatlarla işlem görmesi kabul edilebilir bir durum değildir. Kar eden, özellikle son üç yılda ülkemizde ki şirketler ve gruplar

içinde en fazla bedelli sermaye artırımı olanağı sağlanan ve bunu da başarıyla yapıp, mali kaynaklarını yüksek oranda güçlendiren

holdingin hisse fiyatı ile oynanan oyun ve tezgahlarla yaklaşık % 254 oranında (0,55-1,40 hisse fiyatı) baskılanarak aşagı

çekilmesine ve hissedarlarının mali kaynaklarının yok olmasına seyirci kalınmaması için gereken adımların ivedilikle atılması için,

Başta İHLAS HOLDİNG YÖNETİMİ OLMAK ÜZERE SPK 'yı, EKONOMİ BAKANLIĞI' nı ve bu konu ile ilgili görev kapsamında ve ilgi

alanında bulunan tüm kurum ve kuruluşları göreve davet ediyorum.Saygılarımla

yatırım tavsiyesi değidir.

3. Burda ne demek istemiş böyle bir şeyin aslı astarı varmi

4. Hayırlı Cuma Gününüz Ve Bayramlarınız Olsun..Kadim dostlara selamlar...Mercury ve Siren sizi üst üste koyuyorum sonrada arkamdan konuşan kancık fifiler,ciciler sizi..

5. Oxijen kardeşim,temenni ve dileklerin için sağ olasın..Teşekkür ederim..Hayırlı Cumalarınız Olsun..Allah'a emanet olun..Selam ve dua ile..Yalnız değilsin..

6. w.s,

Bu güne kadar benim için söylediklerinin hepsini sana "misliyle" iade ediyorum.....

7. Çikito hos geldin, freddie yi sahnede gorunce dayanamadın dimi seni hinzir

8. Mercury,seni hürrem sultan yapmazsam neyse ben almayayım gönderilen geri alınmaz sümbül Siren'e gönder o çok hak ediyor.. Kıyı kefali Siren,sen var ya sen kaçak dövüşen fitne,fesat,oynak,süzme zennubenin tekisin dikkat et top topunu inşaatıma kaçırma alışkanlık oldu sende bu sefer dondurma,elma şekeri söylemem bilesin resmen fasülye çubuğu kırarım o narin incecik belinde..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 27-08-2021 saat: 17:07.

Sayfa 732/889 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •