Sayfa 454/888 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. İş bankası lotları halen hesaba geçirmedi

2. Dostum yanılıyorsun,

Sadece ıhlas grubunda değil,

Spe(k)getta nın kontrol ettiği 80 e yakın hissede satış vardı.

Bu benim değerlendirmemdir.Yazılarıma bakarak yanılmayın.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. ihlasın tüm bedellilerini kim üstlenebilir bu piyasada manipülatör olarak .veya kaçtane manipülatör var borsa istanbul da hisse piyasasına hakim.. ayakçılar çantacılar hepsi çıkar yakında bi ceza alırlar da kazandıkları komisyonlardan daha fazla ceza ödemek zorunda kalırlar eğer adalet varsa hala biraz bu ülkede. araştırsın bulsun işlemleri spk .
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4. Demek istediğim zalimle zalim olup kol kanat germemeli balık baştan korkmamalı cemaate kötü örnek ve günahlarına ortak olmamak için imam oturmamalı ya nasıl olmalı derseniz Hz.Ömer adilliği zihniyetinde adil ,adaletli,hakkaniyetli olmalı tüm vatandaşlara hele hele dahada önemlisi makbulü '' Sakın ha bana kul hakkı ile gelmeyin'' diyerek bizleri uyaran Yüce Mevlam olan Allah'ın adaletidir..Bu gün bakıyorum bir yıl öncesinde 0.20 krş olan gözaltı pazarında işlem gören ''Balat'' bile 10.00 tl'yi geçmiş bana dostum diyen ''Mercury'' eyvallah ancak sen yanılıyorsun yada kasıtlı davranıyor birilerin avukatlığına soyumuşsun gerçekleri görmezlikten gelip buradaki mağdur edilmiş ky arkadaşlara haksızlık etmemeliin diye düşünüyor İnsaf diyorum..Hus911 kimdir kimin adamıdır bilemediğim gibi babamın oğlu veya tanıdığım dostum arkadaşımda değildir ama bakıyorum o harami amerikalı bacaksız küçük CO'yu şirket üstünde oynadığı oyunları eleştirirken sen bilakis övgülerde bulunuyorsun ve Hus911'i eleştiriyorsun ..Çoğu zaman bende eleştirdim hisseyi kötülediği için çünkü içimiz yanıyordu sanki o eleştirdikçe hissenin fiyatı dahada düşecek gibi algılıyorduk o yüzden bilemem belkide amacı öyleydi halada öyledir Allah bilir ..Bu arada senide tanımam ama düşmanımda değilsin öyle algılama fikirlere düşüncelere açığız saygılıyız o kötülüyor sen savunuyorsun nasıl bir bataklığa saplandık anlayamadım..Allah bizi zararsız hastalıksız kurtarsın zalim Bolu Bey'in elinden..

5.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Demek istediğim zalimle zalim olup kol kanat germemeli balık baştan korkmamalı cemaate kötü örnek ve günahlarına ortak olmamak için imam oturmamalı ya nasıl olmalı derseniz Hz.Ömer adilliği zihniyetinde adil ,adaletli,hakkaniyetli olmalı tüm vatandaşlara hele hele dahada önemlisi makbulü '' Sakın ha bana kul hakkı ile gelmeyin'' diyerek bizleri uyaran Yüce Mevlam olan Allah'ın adaletidir..Bu gün bakıyorum bir yıl öncesinde 0.20 krş olan gözaltı pazarında işlem gören ''Balat'' bile 10.00 tl'yi geçmiş bana dostum diyen ''Mercury'' eyvallah ancak sen yanılıyorsun yada kasıtlı davranıyor birilerin avukatlığına soyumuşsun gerçekleri görmezlikten gelip buradaki mağdur edilmiş ky arkadaşlara haksızlık etmemeliin diye düşünüyor İnsaf diyorum..Hus911 kimdir kimin adamıdır bilemediğim gibi babamın oğlu veya tanıdığım dostum arkadaşımda değildir ama bakıyorum o harami amerikalı bacaksız küçük CO'yu şirket üstünde oynadığı oyunları eleştirirken sen bilakis övgülerde bulunuyorsun ve Hus911'i eleştiriyorsun ..Çoğu zaman bende eleştirdim hisseyi kötülediği için çünkü içimiz yanıyordu sanki o eleştirdikçe hissenin fiyatı dahada düşecek gibi algılıyorduk o yüzden bilemem belkide amacı öyleydi halada öyledir Allah bilir ..Bu arada senide tanımam ama düşmanımda değilsin öyle algılama fikirlere düşüncelere açığız saygılıyız o kötülüyor sen savunuyorsun nasıl bir bataklığa saplandık anlayamadım..Allah bizi zararsız hastalıksız kurtarsın zalim Bolu Bey'in elinden..
    👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

6. Arkadaşlar merhabalar ,ihlasın takası çok acayibime gitti,bayram değil seyran değil,piyasanın en azılı spektütleri ihlastan 250 milyon lot almış 1 haftada,neyin nesi acaba bu ? Söke un haricinde herhangi bir beklenti bulamadım,varmı bir detaylı bilgi,ayrıca almaya devam ediyor spek ,biraz pozisyon almak sanki hissede

7. Alanlarin azılı spek oldugunu takasin neresinden anladınız merak ettim
     Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhabalar ,ihlasın takası çok acayibime gitti,bayram değil seyran değil,piyasanın en azılı spektütleri ihlastan 250 milyon lot almış 1 haftada,neyin nesi acaba bu ? Söke un haricinde herhangi bir beklenti bulamadım,varmı bir detaylı bilgi,ayrıca almaya devam ediyor spek ,biraz pozisyon almak sanki hissede
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhabalar ,ihlasın takası çok acayibime gitti,bayram değil seyran değil,piyasanın en azılı spektütleri ihlastan 250 milyon lot almış 1 haftada,neyin nesi acaba bu ? Söke un haricinde herhangi bir beklenti bulamadım,varmı bir detaylı bilgi,ayrıca almaya devam ediyor spek ,biraz pozisyon almak sanki hissede
    allah uzun ömürler versin, tebessum ettirenlerin eksik olmasin

Sayfa 454/888 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •