Sayfa 795/888 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,353 - 6,360 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Yahu spekCan tam satsammi diye düşünürken niye yapıştırdın ki bunu
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. OK-SİR,pala sizin damınıza konsun darılarınızı biçsin..Sizin anlayacağınız ve hak ettiğiniz tüm dilleri kullandım ama görüyorumki onurlu ,gururlu,mert insanların vicdanen kabullenemeyeceği içine sindiremeyeceği bu uyarılara siz eyvallah yarabbi şükür ,biraz daha,biraz daha,daha çok istiyoruz,yüzünüz kızarmadan hayasızca daha yokmu diyenlerdensiniz.. Yani kişiliğiniz,karakteriniz,kimliğiniz ortada hem Kartalgaga,Kabile Reisi'ni oltaya,kumpasa getirende siz değilmisiniz sevdiğimin evlatları sizin ne iş yaptığınızı şimdi daha iyi anlıyorum, iyi satışlar diliyorum...

3. Atik,bana bişey yazmana düşüncelerini anlatmana gerek yok nasıl uygun görüyorsan öyle hareket etmekte özgürsün..

4. Forum daşların yeni yılını kutlar bol kazanclar getirmesi dileklerimle

5. Şimdi yarın bir gün bu möco katarlılarla iş yaparmı bir zamanlar sedir adası projesi vardı bence bunlar yeni bir proje üstüne bence calışma yapmaları gerek ytd

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Atik,bana bişey yazmana düşüncelerini anlatmana gerek yok nasıl uygun görüyorsan öyle hareket etmekte özgürsün..
    Tabiki herkesin olduğu gibi bende düşüncelerimde özgürüm fakat aramızda kadim bir dostluk var. Ayrıca hastalığımda bana bir geçmiş olsunu bile çok gören ortaklar varken zor günümde verdiğin maddi manevi desteği unutmam. Arzuhalim bu yüzdendir.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Tabiki herkesin olduğu gibi bende düşüncelerimde özgürüm fakat aramızda kadim bir dostluk var. Ayrıca hastalığımda bana bir geçmiş olsunu bile çok gören ortaklar varken zor günümde verdiğin maddi manevi desteği unutmam. Arzuhalim bu yüzdendir.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim manevi kardeşlik görevim neyi gerektiriyorsa o şekil hareket ettim ancak size bir faydam da dokunamadı insanlık adına .. ..Emin olun bu gün,yarın,öbür gün sonsuza dek ne zaman alo dersen özelimden yazarsan gerek maddi gerekse manevi anlamda koşarım gelirim çünkü biz peygamberimizi görmeden inanan ve iman edenlerdeniz..Benim buradaki serzenişim sana ve bana utanmadan,sıkılmadan,haya etmeden hakaret eden bunu bilinçli yapan ve bunu alışkanlık haline getiren kişiliği gelişmemiş karakteri zayıf kişi yada kişilere karşı zafiyette bulunmanızdı kaldı ki gönül koyma gibi bir hakkımın olmadığını da biliyorum sadece üzüldüm...Neyse takma kafana her şeyin başı sağlık dert etme kendine ben senin düşmanın değilim elbet dostunum,arkadaşınım,kardeşinim..Selamlar..Allah'a emanet ol..

8. Offf aman allahım, yani şu ihlas tavan olmasa tahtasına bakılmaz ne sıkıcı ne sıkıcı
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Sayfa 795/888 İlkİlk ... 295695745785793794795796797805845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •