Sayfa 841/888 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Kimin mağdur olduğunu bilmem, ben bu tip kağıtlardan hep uzak durdum, ancaaaak grafiğne bakınca kağıt insanı çekiyor, sahibi geçmişi önemli değil. Ben 78 den aldım. Zamanın da bende çok mağdur oldum, sebebi belli, hasan peker gib adamın kağıdına ayı piyasasında girersen boynunu bile çeviremezsin. Ama o kaüıt bu gün %400 yaptı.
    Yani her şeyin bir zamanı var, Mesela domatesi bu ay ekersen mayısa kadar topraktan çıkmaz. Öyle düşünmek lazım. Ayrıca burda kimseyede övgü fln yapmıyoruz. Patronuda belli geçmişide.
    Kağıda 4 ay sonra bakın fiyat nerelerde olacak.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Ayrıca ben al-satçıyım, %20 üstü dayanamam satar çıkarım düşerse tekrar alırım düşmezse 500 tane daha kağıt var, her gün 3-5 kağıdın grafiği güzelleşiyor. En azından riskimi azaltıyorum.
    Bu kağıdın çok yukarılara gideceğini biliyorum ama beklemek bana göre değil. Nerde düzeltme yaparsa nakitim olursa tekrar alırım.

Açığa satış ve kredili işlemlere ilişkin tedbir getirildi

4.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Açığa satış ve kredili işlemlere ilişkin tedbir getirildi
    bu ıyıomı kotumu dostum bana ıyı gıbı geldı parası olan alsın oyuun yok demıs dogrumu..acıga satanlar saldırı artık..

5. İhlas Holding (#IHLAS)

IHLAS.E payları 30/11/2022 tarihli işlemlerden (seans başından) 29/12/2022 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecek.

6.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Kimin mağdur olduğunu bilmem, ben bu tip kağıtlardan hep uzak durdum, ancaaaak grafiğne bakınca kağıt insanı çekiyor, sahibi geçmişi önemli değil. Ben 78 den aldım. Zamanın da bende çok mağdur oldum, sebebi belli, hasan peker gib adamın kağıdına ayı piyasasında girersen boynunu bile çeviremezsin. Ama o kaüıt bu gün %400 yaptı.
    Yani her şeyin bir zamanı var, Mesela domatesi bu ay ekersen mayısa kadar topraktan çıkmaz. Öyle düşünmek lazım. Ayrıca burda kimseyede övgü fln yapmıyoruz. Patronuda belli geçmişide.
    Kağıda 4 ay sonra bakın fiyat nerelerde olacak.
    size katılıyorum ama SAHİBİ MÜCAHİT ÖREN yıllarca kan emici vampir gibi bir arkadaş gecen günlerde burda yazmıştı yatalım kalkalım cumhur başkanına recep tayip erdogana dua edelim demişti o arkadaşada katılırım acaba mücahidin kulagınımı cekti ytd

7. Ihlas MORUKLARI yine zarar ettirdi masum ky ye.

8. ''Büyük komutan hisseye girdi'' diyen vatandaş ne oldu şimdi oturdun mu şapa hiç Amerikalı banka bize hayırlı rüya görürmü elbetteki tüm tatlı rüyalara Mücahit Ören için yatarlar çünkü Türkiye'deki paraları Amerika'ya bu Amerikan bankaları aracılığı ile kaçırmaktadır bu yeni bir şey değil yıllarca böyle..O yüzden insanları ümit,umut verip yanıltmayın, iblisin şirketleri uçacak kaçacak diye..kardeşim % 400 yükseldi diyorsun kendi hesabına kouşuyorsun niye maliyetin 0,60 krş ama benim maliyetim 1.30 tl üstü senin hesabına göre %500 düşürdü hisse fiyatını 0.50 krşlarda süründürdü tam bir (1) yıldan fazla daha aldığım rakamlara gelmediki zararımın bir kısmını kurtarayım bizim paralarımızla 6-7 tl arası döviz aldı götürdü 18 tl üstü sattı fazize yatırdı vb.biz hala bekliyoruz maliyetimize gelecek sonrada yükselecek 3-5 krş kar yapacağız diye senin ben olmayan vicdanının taaaaa ytd..

Sayfa 841/888 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •