Sayfa 687/890 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Mekanı Cennet Olsun Faruk abimizin.
    Amin.Birer fatiha rica ediyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. dostlar nicesiniz hiç ses seda çıkmaz oldu,
    Nacial 2m aldı mı?
    serdar speğe illalah dedirtti mi?
    oksijen depoları tankerle değiştirdi mi?
    kartal gaga darıları yedi mi ?
    darı demişken şu un meselesi noldu ?
    aklımda deli sorular?

---------
    çok kıymetli spek,
    tutuğun altın olsun emi

3. Bize hangisi daha çok uyar.
    un çuvalı gibi tozmak.
    un ufak etmek.
    ununu elemiş eleğini asmış.
    üzerimi unlu gördün de, fırıncımı zannettin.

4. Bilançoyu nasıl buldunuz?

5. Blanço fena değil.Fakat önemli olan bizim değil speğin ne duşunduğu.borsada bazı hisselere tarihi süper blançoları görüyoruz.Önceki 1 2 yıllık karları ilk çeyrekte yapmış ,fakat gel görki yerlere sürünen hisseler varken,ihlastan güzel bir perfomans beklemek ancak birilerinin insafiyetinden oteye geçemez..

6. Bilanço ile çıkacağını biliyordum yüzde doksan ihlasa gecmekle doğru iş yaptım ilk defa , az kaldı zararın çıkmasına, kanal dan dolayı çıkıyor bilanço dan dolayı degil

7. Şimdi ben abarttığınız gibi nede güzel çıktımı desem yoksa çaktımı nasıl yorumlayacağımı bilemedim..İstavrit yemlemeye devam müco asla merhamete gelip adam olmaz ama dilerim öyle milyon lotlardan bahsedenler değilde küçük gariban mağdur yatırımcılar sevinenlerden olur..

8.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Şimdi ben abarttığınız gibi nede güzel çıktımı desem yoksa çaktımı nasıl yorumlayacağımı bilemedim..İstavrit yemlemeye devam müco asla merhamete gelip adam olmaz ama dilerim öyle milyon lotlardan bahsedenler değilde küçük gariban mağdur yatırımcılar sevinenlerden olur..
    Ah wise'm ah. Daha yeni gördüğü 1,27'den iki ay içinde 0,54'e kadar gelmiş, maliyeti en az 2, 3, hatta 5 olanlar varken 0,60'lı krş.lara sevinenler de var. Demek ki ne aldığının önemi yok, nereden aldığının ve nereden sattığının önemi var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 687/890 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •