Sayfa 360/888 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Kıymetli kardeşim,Allah'a şükürler olsun iyiyim..Sizlerde iyimisiniz..Bu günlere kadar çok zorluklar gördüm bu hissede sabırla direndim ama gözü doymaz iblisin manevralarına yenik düştüm..Aslında beraber mücadele verip direndik deem daha doğru olur ama ben çok uzun zamandır buradayım bekiyordum olmadı diğer fırsatlarıda kaçırdım ..Zarar çok yüklü kurtarmam mümkün değil ama sıhhatimide düşünmem gerekiyor o yüzden sindirmeye çalışıyorum...Dilerim sizler beklentiniz olan rakamları görür ve kazançlı ayrılırsınız..Allah yardımcınız olsun ..Selamlar..Seviliyorsunuz..Allah'a emanet olun..
    Eyvallah,sizde Allaha emanet olun.

2.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Kıymetli kardeşim,Allah'a şükürler olsun iyiyim..Sizlerde iyimisiniz..Bu günlere kadar çok zorluklar gördüm bu hissede sabırla direndim ama gözü doymaz iblisin manevralarına yenik düştüm..Aslında beraber mücadele verip direndik deem daha doğru olur ama ben çok uzun zamandır buradayım bekiyordum olmadı diğer fırsatlarıda kaçırdım ..Zarar çok yüklü kurtarmam mümkün değil ama sıhhatimide düşünmem gerekiyor o yüzden sindirmeye çalışıyorum...Dilerim sizler beklentiniz olan rakamları görür ve kazançlı ayrılırsınız..Allah yardımcınız olsun ..Selamlar..Seviliyorsunuz..Allah'a emanet olun..
    Allah yardımcın olsun kartal. Haklısın, sağlık herşeyden önemli. Belki de doğrusunu yaptın satmakla. Biz hala risk almış durumdayız. Çünkü belirsizlik devam ediyor. Zamanla göreceğiz. Bazen bazı hisselerin grafiklerine ve hareketlerine bakarak fırsatlar sunduğunu düşünsem de önermeye çekiniyorum. Biz her ne kadar tahmin etmeye çalışsak da sonuçta biliyoruz ki şişman parmaklar ne derse o olacak. Hayırlı, bereketli kazançlar dilerim. Albul arkadaşıma da selamlar saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Dikkat et kardeş,harami hırgız Co'nun ki kolındir iki matrediiirrr ele avuca sığmiyir mübarek hem alışkanlik yapiyir satsan satamıyor alsan alamıyorsun ondan sonrada çile bülbülüm çile şarkısını zorunlu olarak ezberinde tutmak zorunda kolıyırsın..Daha sonra kalun kaçmasun eller ay'a giderken ihlas holding ile bizler gibi kalırsın yaya..İhlas holding'e ortaklığın hayırlı olsun dilerim ve kazananlardan olursun..Asla al sat tavsiyesi değildir..Hür iradenizle verdiğiniz kararlar sizleri bağlar..
    Keyfiniz daim olsun, gene bir gün herhangi bir hisse sayfasında aynı heycanla fikir alışverişinde bulunmak temennisiyle.

4.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Allah yardımcın olsun kartal. Haklısın, sağlık herşeyden önemli. Belki de doğrusunu yaptın satmakla. Biz hala risk almış durumdayız. Çünkü belirsizlik devam ediyor. Zamanla göreceğiz. Bazen bazı hisselerin grafiklerine ve hareketlerine bakarak fırsatlar sunduğunu düşünsem de önermeye çekiniyorum. Biz her ne kadar tahmin etmeye çalışsak da sonuçta biliyoruz ki şişman parmaklar ne derse o olacak. Hayırlı, bereketli kazançlar dilerim. Albul arkadaşıma da selamlar saygılar
    Wealeykümselam sayın TTolga,artık hayal kurmaktan Yoruldum,şimdi hayalleri gerçeğe dönme zamanı,desemde pek ümitli değilim. Ama katarlılar ihlasa birşeyler katacak gibi duruyor.Hayırlısı.ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Amin,ecmain..Güzel kardeşim benim..Tüm temenni ve dileklein için sağolasınız..Aynı temennilerde bulunuyorum sizler içinde olsun ve gerçekleşsin yani kazananlardan olursunuz inşallah..Evet belirsizlik var gibi duruyor o yüzden bu vicdansız merhametsiz zalimlerde hisseyi hangi noktada baskılayacaklarını çok iyi biliyorlar bunu özellikle yapıyorlar diğer şirket hisselerinde böyle şaibeli alavere dalavere yok gibidir ..O yüzden hep diyorum amerikan vatandaşı bacaksız harami CO gibi kaypak dost olacağına mert düşmanın olsun diye..Selamlar..Sevgiler..Sabırlı olun pes etmeyin ben kaybettim siz kaybetmeyin isterim..ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Keyfiniz daim olsun, gene bir gün herhangi bir hisse sayfasında aynı heycanla fikir alışverişinde bulunmak temennisiyle.
    Sağolasın,Siren'm buyrun beraber olsun..Slm.

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Ons takip edenler için hedef önce 1.750 sonra 1.700 usd. Sirenime gelsin.
    o9ksijenim sen bu işleri biliyosun

8. Sakin sakin izliyorum seansı Çayım sıcak keyfim yerinde umarım hepimizin de keyfi yerinde olur
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 360/888 İlkİlk ... 260310350358359360361362370410460860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •