Sayfa 369/888 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Yine bir Dalevera Peşindeler gibi Hadi Hayırlısı

Dün Borsa %0.75 çıktı ihlas 1.30 gösterdiler Kapanışı 1.26 / 1.27 den kapattı

Bugün Bosa % 1 in üzerini gördü

Şuan itibari. % 0.50 + İhlas 1.25 / 1.26

Hadi bakalım Altından ne capan oğlu çıkacak
    Çapan oğlu falan yok bence. Hedeflerini sırayla görüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    sanki bir haber bekliyor gibi halleri varl
    Yatirim ortakligina spk onayi haberini bekliyoruzda gelen giden bir onay yok daha.

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Yatirim ortakligina spk onayi haberini bekliyoruzda gelen giden bir onay yok daha.
    O haberi satın alıp kullandılar yükseliş için dikkat et şimdi gelecek haberle hisse tabana oturmasın çünkü bunlarda olumsuz senaryo asla bitmez adam resmen kulların haklarıyla sarmal olmuş asla merhamet bekleme..Ama dilerim düşündüğünüz gibi gerçekleşir..Ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    O haberi satın alıp kullandılar yükseliş için dikkat et şimdi gelecek haberle hisse tabana oturmasın çünkü bunlarda olumsuz senaryo asla bitmez adam resmen kulların haklarıyla sarmal olmuş asla merhamet bekleme..Ama dilerim düşündüğünüz gibi gerçekleşir..Ytd..
    Bist100 için 1362 seviyeleri çok önemli bir direnç gibi görünüyor. Burayı güçlü bir şekilde kırması gerektiğini düşünüyorum yükselişin devamı için. Hisseden beklentim yüksek, hedeflerini bir bir görüyor ama olursa bir düşüş riskini yaşamaya tahammülüm kalmadı. Bu yüzden şimdilik bu kadar benden. Herkese hayırlı, bereketli kazançlar dilerim.

5.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Bist100 için 1362 seviyeleri çok önemli bir direnç gibi görünüyor. Burayı güçlü bir şekilde kırması gerektiğini düşünüyorum yükselişin devamı için. Hisseden beklentim yüksek, hedeflerini bir bir görüyor ama olursa bir düşüş riskini yaşamaya tahammülüm kalmadı. Bu yüzden şimdilik bu kadar benden. Herkese hayırlı, bereketli kazançlar dilerim.
    Sizdemi gemiyi terkettiniz yoksa,surda arada bir gönlümüze su serpiyordunuz.Hakkınızda hayırlısı olsun

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    TTolga kardeş,öncelikle hayırlı ,uğurlu,bereketli olsun ,helal kazancınız..Demek istediğim yıllardır yatırımcısının kanını emdi ömrünü yedi bu güven vermeyen el emin olmayan acımasız sözde iş insanı şahıs..Keşke burada övgülerle bahsetsek kendisinden ve şirketlerinden ki bu yazdığımız olumsuz yorumlar onun işine menfaatine işlediğini katkı yaptığını zaten göz yaşından beslenecek kadar zalim olduğunuda biliyorum tıpkı rahmetli demokrat kardeşimizi üzüntülere gark edip zerre kadarda olsa MEMSA şirketinin sahipleri mehmet ve faik ulutaşlarla beraber ölümüne vesile olmaları gibi.. iyiki Memsa'nın borsa'dan çıkarıldığını görmedi yoksa daha çok üzülecek kahırlanacaktı..Keza kartalgaga arkadaşımızda maliyetinin çok aşağısı olan fiyatlardan yüklü zararlarla satıp çıkmak zorunda kaldı.. Allah ıslah etsin islamiyeti kullanıp mazlumlara psikolojik eziyet edip sağlıklarını bozanları ve maddi kayıplara uğratanları..Cümlenize sağlıklı günler diliyorum..Yazdıklarım al -sat -tut tavsiyesi değildir.....

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    TTolga kardeş,öncelikle hayırlı ,uğurlu,bereketli olsun ,helal kazancınız..Demek istediğim yıllardır yatırımcısının kanını emdi ömrünü yedi bu güven vermeyen el emin olmayan acımasız sözde iş insanı şahıs..Keşke burada övgülerle bahsetsek kendisinden ve şirketlerinden ki bu yazdığımız olumsuz yorumlar onun işine menfaatine işlediğini katkı yaptığını zaten göz yaşından beslenecek kadar zalim olduğunuda biliyorum tıpkı rahmetli demokrat kardeşimizi üzüntülere gark edip zerre kadarda olsa MEMSA şirketinin sahipleri mehmet ve faik ulutaşlarla beraber ölümüne vesile olmaları gibi.. iyiki Memsa'nın borsa'dan çıkarıldığını görmedi yoksa daha çok üzülecek kahırlanacaktı..Keza kartalgaga arkadaşımızda maliyetinin çok aşağısı olan fiyatlardan yüklü zararlarla satıp çıkmak zorunda kaldı.. Allah ıslah etsin islamiyeti kullanıp mazlumlara psikolojik eziyet edip sağlıklarını bozanları ve maddi kayıplara uğratanları..Cümlenize sağlıklı günler diliyorum..Yazdıklarım al -sat -tut tavsiyesi değildir.....
    Memsa zamaninda 40 kusur kuruslardan alip satmistim. Cikardiklari iyi olmus. Yalniz elinde hissesi olanlara oluyor olan. Cikartmak yerine ulutaslarin ummugunu skip hissedarlara dagitilmali. Ne yazikki yuzyillar once sirket sistemini kurmus yabanci. Dunya genelinde ayni. Batir firmayi cekil kenara. Kendin zenginlik icinde yuz. Ortaklar batsin.

Bu arada hisse hareketlendi.

8. Sanki birileri tahtacıdan kontrolü çalmak istiyor ve tahtacı izin vermiyor.. Hayırına seans sonu günlük pasta atabilecek var mi acaba ya da derinlik olan alanı satanı yazabilecek bir arkadaş?

Sayfa 369/888 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •