Sayfa 760/888 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. seni çok incitmişler mırnav keşke bu kardar incitmeselerdi, amme velakin her karanlığın ardından güneş her seviye yerlere indiğinde yükseliş başlar ben böyle bildim böyle gördüm, bir gün ihlas da da yükselişin başlaması temennimdir.

--------------------
    gaga+woksito sana gelince eğlencen bol olsun lakin senin piskolojin çok incinmiş be kardeşim, bende incitirim istemeden diye 2 çift laf söylemeye çekinir oldum ...
    bundan sonra vakit buldukça buralara gelir teknik yorumu olanla muhabbete devam ederiz elbet...

----------
    endeksin grafiğine bakan oldu mu? ne düşünüyorsunuz çıkış falan mı ? yoksa nedir yorumunuz yoksa endeks olası çıkış yaparsa bizim ki gene kagıdı basmaya mı devam edecek izeyip göreceğiz.
    ------
    lakin bu geçirdiğimiz zamanlar mühim zamanlar spek can, nacizane görüşüm harcanmaması gereken fırsatlar var geçmişte olanlara takılma
    olan oldu biz önümüze bakalım
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Bak sen,burda grafikler.ustalar,iyimser havayla gelmiş.Ama bizim iflah olmazlar kayıp.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Grafik paylaşarak buradaki havayı, sohbetin yönünü değiştirmek istedim sadece.

4. 54-55 gina geldi yolunu, yordamini,biçimini ziktimin pezevekleri haram zikkim olsun gozunuzden gotunuzden patlasin

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by muratserdar Yazıyı Oku
    54-55 gina geldi yolunu, yordamini,biçimini ziktimin pezevekleri haram zikkim olsun gozunuzden gotunuzden patlasin

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Beline kuvvet.. Al benden de o kadar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Beline kuvvet.. Al benden de o kadar.
    Gücüm,mecalim yettiğince sizinle beraberim...

7.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Gücüm,mecalim yettiğince sizinle beraberim...
    Spek-müco-it ikilisi muratserdarı duydu kesin. Baksana 55-56 yaptı hemen. Demek ki bu ..itler grubunun anladığı dil buymuş. Bu da beynine oksijen gitmeyen ve can spek diyen sahtekarlara kapak olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. mırnav tekbaşına zor olmuyor mu
    bi ordan bir burdan ....

-------------------------------------------
    oksijen hele diyiver kaç lotumuz olsa spek ses etmez
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Sayfa 760/888 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •